Kadr z Alcomindz - „On a Mission [VIDEO]"

Królowie wrócili na dwór. Nowy utwór Alcomindz już tu jest!

Podziel się newsem:

Pierwszy singiel promujący Na Wieki Wieków, nadchodzący nowy materiał Alcomindz, wylądował właśnie w sieci. Sprawdź numer Szafa!

Alcomindz – Szafa

Szafa to nasz pierwszy singiel z nadchodzącej płyty pt. Na Wieki Wieków – celebrującej X-lecie powstania grupy. Cały album zostanie wydany we wrześniu tego roku, wkrótce więcej informacji odnośnie preorderów i następnych singli. Za produkcję Szafy odpowiedzialni są Worek oraz Swizzy mający na koncie topowe kolaboracje z artystami w Polsce (m.in. Malik Montana, Paluch, Kękę) oraz za granicą (m.in. Nicki Minaj, Fivio Foreign, Russ Millions). Za realizację i postprodukcję klipu odpowiedzialny jest JVKUB Media ze wsparciem mkvvid, a całość wyszła bardzo naturalnie – bawiliśmy się świetnie!

– czytamy w opisie klipu.

Ostatnie ruchy Alcomindzów

W marcu miał miejsce przełomowy moment w karierze pionierów polskiego trapu – zostali podpisani przez Sony Music. To nakładem majorsa ukaże się ich nadchodząca płyta.

Dotychczasową dyskografię wizjonerskiego kolektywu z MŁK wieńczy wydany w 2019 album On a Mission. Natomiast w bieżącym roku wyszedł luźno wrzucony poboczny projekt, w którym Koldi i Kluchu, członkowie ALC, brali udział – płyta W krainie latających sztachet wydana jako Birbanty.

Birbanty – W krainie latających sztachet

Alcomindz w line-upie Lech Polish Hip-Hop Festival

W dniach 11-13 sierpnia w Płocku odbędzie się specjalny festiwal połączony z galą rozdania prestiżowych muzycznych nagród. Swoje koncerty zagrają tam m.in. bohaterzy tego tekstu, wraz z całą rzeszą innych wyjątkowych artystów (pełen zestaw ogłoszeń pod tym adresem). Bilety na ten event znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– zapowiadają organizatorzy.

Pierwszy singiel promujący Na Wieki Wieków, nadchodzący nowy materiał Alcomindz, wylądował właśnie w sieci. Sprawdź numer Szafa! Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Alcomindz – Szafa Szafa to nasz pierwszy singiel z nadchodzącej […]

ALCOMINDZ NA LECH POLISH HIP-HOP FESTIVAL 2022

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →