Król zagra w łódzkiej Wytwórni! Na koncercie usłyszymy kawałki z jego najnowszej płyty.


09 października 2018

Podziel się newsem:

Szykuje się koncert na bogato!

Reklama

Macie ochotę na jeden wieczór wkroczyć do królestwa dobrego brzmienia z pogranicza muzyki rockowej, indie i alternatywnej? W takim razie koniecznie wybierzcie się 14 października do łódzkiej Wytwórni, bowiem to właśnie wtedy scenę klubu opanuje KRÓL! :)

Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej.

Jego solowa kariera rozpoczęła się w 2014 roku wydaniem świetnie przyjętego albumu „Nielot.” Potem przyszedł czas na „Wij” (2015) oraz tegoroczne wydawnictwo „Przewijanie na podglądzie”, które swoją premierę miało w marcu 2018.

14 października 2018 w klubie Wytwórnia w Łodzi będzie można usłyszeć utwory zarówno z debiutanckiego krążka, jak i z ostatniej płyty Króla. Wlotki na wydarzenie znajdziecie na Biletomat.pl. :)

 

Szykuje się koncert na bogato! Macie ochotę na jeden wieczór wkroczyć do królestwa dobrego brzmienia z pogranicza muzyki rockowej, indie i alternatywnej? W takim razie koniecznie wybierzcie się 14 października do łódzkiej Wytwórni, bowiem to właśnie wtedy scenę klubu opanuje KRÓL! :)  Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.