Król zagra w łódzkiej Wytwórni! Na koncercie usłyszymy kawałki z jego najnowszej płyty.


09 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Szykuje się koncert na bogato!

Macie ochotę na jeden wieczór wkroczyć do królestwa dobrego brzmienia z pogranicza muzyki rockowej, indie i alternatywnej? W takim razie koniecznie wybierzcie się 14 października do łódzkiej Wytwórni, bowiem to właśnie wtedy scenę klubu opanuje KRÓL! :)

Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej.

Jego solowa kariera rozpoczęła się w 2014 roku wydaniem świetnie przyjętego albumu “Nielot.” Potem przyszedł czas na “Wij” (2015) oraz tegoroczne wydawnictwo “Przewijanie na podglądzie”, które swoją premierę miało w marcu 2018.

14 października 2018 w klubie Wytwórnia w Łodzi będzie można usłyszeć utwory zarówno z debiutanckiego krążka, jak i z ostatniej płyty Króla. Wlotki na wydarzenie znajdziecie na Biletomat.pl. :)

 

Szykuje się koncert na bogato! Macie ochotę na jeden wieczór wkroczyć do królestwa dobrego brzmienia z pogranicza muzyki rockowej, indie i alternatywnej? W takim razie koniecznie wybierzcie się 14 października do łódzkiej Wytwórni, bowiem to właśnie wtedy scenę klubu opanuje KRÓL! :) Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →