Koncerty Dawida Podsiadło odwołane?


29 listopada 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jego poznańskie koncerty stoją pod znakiem zapytania!

Małomiasteczkowa Trasa to jedno z muzycznych wydarzeń 2018 roku. Bilety na koncerty sprzedawały się, jak świeże bułeczki, a w wielu miastach ogromne zainteresowanie występami Dawida Podsiadło zaowocowało dodatkowymi terminami koncertów.

Teraz jednak koncerty Dawida Podsiadło w Poznaniu stoją pod znakiem zapytania! A wszystko przez… awarię poznańskiej Areny, w której Dawid Podsiadło miał zagrać aż 3 razy – 4,5 i 6 grudnia.

W miniony wtorek doszło do zawalenia fragmentu sufitu w budynku. Międzynarodowe Targi Poznańskie, które są operatorem obiektu poinformowały, że prace remontowe będą trwać aż do 17 grudnia. W tym czasie poznańska Hala Arena będzie zamknięta.

Czy to oznacza, że koncerty Dawida Podsiadło w Poznaniu się nie odbędą? Tego jeszcze nie wiadomo. Możliwe, że koncerty Dawida Podsiadło w Poznaniu odbędą się w innym terminie lub zmieniona zostanie lokalizacja występów. W najgorszym wypadku – zostaną odwołane. Na razie jednak nie ma oficjalnej decyzji w tej sprawie.

Mamy jednak nadzieję, że organizatorzy trasy znajdą szybko jakieś rozwiązanie i w grudniu usłyszmy Dawida Podsiadło w Poznaniu!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: