Kołysanka od Michała Kmieciaka. Zobacz TELEDYSK


12 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Dokładnie 2 lata temu ukazała się jedna z pierwszych polskich płyt nurtu ‘modern classic’ stworzona przez Michała Kmieciaka. Dziś oglądamy klip, w którym w roli głównej wystąpił… Paweł Swiernalis.

Album “Love Lost”, z którego pochodzi piosenka to 9 instrumentalnych kompozycji na fortepian, skrzypce i wiolonczelę. Melancholijny nastrój, chwytliwe i niebanalne melodie oraz słyszalne w każdym dźwięku autentyczne emocje sprawiły, że płyta znalazła swoich zwolenników wśród różnych kręgów słuchaczy.

Data premiery “Lullaby For Two Lonely People” absolutnie nie jest przypadkowa. To symboliczny dzień, w którym kończę etap „Love Lost” – mówi Kmieciak.

Inspiracją do napisania tego utworu były moje osobiste przeżycia. Historia opowiedziana w klipie także do nich nawiązuje.

Klip zrealizowała Poznańska Wytwórnia Filmowa, wyreżyserował go Wacław Mączyński, wyprodukowała Anita Trzyna, a za zdjęcia i montaż odpowiedzialny był Kuba Lorenc. Ten filmowy zespół zrealizował wcześniej m. in. klip do piosenki „A pamiętasz?” Rosalie.

Dokładnie 2 lata temu ukazała się jedna z pierwszych polskich płyt nurtu ‘modern classic’ stworzona przez Michała Kmieciaka. Dziś oglądamy klip, w którym w roli głównej wystąpił… Paweł Swiernalis. Album “Love Lost”, z którego pochodzi piosenka to 9 instrumentalnych kompozycji na fortepian, skrzypce i wiolonczelę. Melancholijny nastrój, chwytliwe i niebanalne melodie oraz słyszalne w każdym […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →