Kobieta trafiła do więzienia za nękanie sąsiadów piosenką Eda Sheerana

Obserwuj nas na instagramie:

Sędzia uznał, że mieszkanka Willenhall niszczyła życie swoich sąsiadów.

Sonia Bryce tak bardzo pokochała przebój Eda Sheerana “Shape of You”, że nie potrafiła powstrzymać się przed słuchaniem go w kółko na pełnym regulatorze. Niestety, jej sąsiedzi mieli inny gust muzyczny. Sprawa skończyła się w sądzie.

Konflikt między Bryce, a właścicielem domu, ciągnął się od miesięcy. Brytyjka pierwszy raz została skazana w grudniu na sześć miesięcy pozbawienia wolności z powodu licznych zakłóceń spokoju. Gdy drugi raz naruszyła zasady, sąd również nie był łaskawy.

Tym razem przyczyną był przebój Eda Sheerana, którego Susan słuchała w kółko przez pół godziny. To wystarczyło, żeby ponownie wkurzyć sąsiadów i wylądować w sądzie. Tym razem sędzia skazał kobietę na osiem tygodni więzienia.

– Musisz zrozumieć, że powinnaś zachowywać się jak rozsądna i odpowiedzialna dorosła osoba, a nie zamieniać życie sąsiadów w mękę, jak dotychczas. Każdy ma prawo do życia we względnym spokoju i ciszy, co wynika z zasad społecznego współżycia, ale ty nie zachowujesz się jak cywilizowana osoba i teraz czeka cię lekcja – powiedział skazanej sędzia po ogłoszeniu wyroku.

Ed Sheeran ostatnio dodał do listy autorów “Shape Of You” Kandi Burruss, Tamekę “Tiny” Cottle i Kevina “She’kspere’a” Briggsa – autorów przeboju “No Scrubs” TLC – po tym, jak wytknięto mu podobieństwa między tymi utworami.

źródło: FACT

Sędzia uznał, że mieszkanka Willenhall niszczyła życie swoich sąsiadów. Sonia Bryce tak bardzo pokochała przebój Eda Sheerana “Shape of You”, że nie potrafiła powstrzymać się przed słuchaniem go w kółko na pełnym regulatorze. Niestety, jej sąsiedzi mieli inny gust muzyczny. Sprawa skończyła się w sądzie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →