Klimat Bronxu i Harlemu w Warszawie? Poznaj nowojorskie historie na wystawie Street Stories!


12 czerwca 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na peronach warszawskiego Nocnego Marketu będzie można poczuć nowojorski klimat z lat 70.!

Krzysiek Logiński postanowił przenieść murale Nowego Jorku na płótno – tak powstały prace, które zobaczyć można na wystawie Street Stories.

 

Wykorzystując różnorodne techniki – od farb akrylowych, poprzez markery i spray’e aż po areograf, artysta pokazał historie mieszkanek Harlemu czy Bronxu z lat 70. ubiegłego wieku, w którym kultura graffiti i streetartu towarzyszyła w życiu codziennym. Obrazom towarzyszą zapiski z ulicznych wspomnień, a tematem przewodnim wystawy są portrety czarnoskórych kobiet.

Acrylic, OSB, 100×70. #art #portrait #painting #artwork #instaart #tribe #woman #colour #streetart #abstractart #design

Post udostępniony przez k.logiński art (@k_loginski)

Krzysiek Logiński jest Warszawiakiem, który zajmuje się street artem, graffiti i projektowaniem wnętrz. Street Stories można obejrzeć od 15 do 18 czerwca na terenie warszawskiego Nocnego Marketu. Wstęp na wystawę jest wolny.

Na peronach warszawskiego Nocnego Marketu będzie można poczuć nowojorski klimat z lat 70.! Krzysiek Logiński postanowił przenieść murale Nowego Jorku na płótno – tak powstały prace, które zobaczyć można na wystawie Street Stories.   Acryl , OSB, 100×100. #art #artwork #instaart #abstract #portrait #painting #streetart #bobski #colourful #color #blackandwhite #woman #design #polishpainter Post udostępniony przez k.logiński […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: