Klapki z haftem i mydełko od Taco Hemingwaya? Zapraszamy do Hotelu Marmur!


14 sierpnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Płyta Taco z 2016 roku trafiła na podwójny winyl. To wydawnictwo to prawdziwe cacko.

W polskim hip hopie powiało luksusem! Asfalt Records postanowiło wydać płytę „Marmur” na podwójnym winylu w wersji ALL INCLUSIVE! Płyty zostały zapakowane w elegancki box, wewnątrz którego, oprócz czarnych krążków, szczęśliwy nabywca znajdzie szereg gadżetów inspirowanych motywem przewodnim albumu, czyli fikcyjnym, trójmiejskim hotelem Marmur.

Klucz ze stylową zawieszką otwiera drzwi do hotelowego pokoju, w którym można się rozgościć zakładając wygodne kapcie, odświeżyć używając zapachowego mydła oraz otrzeć pot z czoła tamtejszym ręcznikiem. Wszystko prosto z luksusowego boxu. W Hotelu Marmur oczywiście można liczyć na prywatność, dlatego do boxu została dołączona także stosowna zawieszka na klamkę. Całości dopełnia oficjalna kartka poczty hotelowej oraz stylowe powitanie. Wszystkie materiały zostały ozdobione oryginalnym logotypem, a niektóre z nich nawet haftem.

Wygląda naprawdę zacnie!

Na rynku będzie dostępne jedynie 500 sztuk tego wydawnictwa. Preorder limitowanej edycji kolekcjonerskiej rusza dziś, 14 sierpnia br. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 31 sierpnia 2018.

Za jego projekt i identyfikację wizualną odpowiada Forin, artysta znany m.in. z tworzenia kultowych okładek dla O.S.T.R.

Tym projektem starałem się przeskoczyć poprzeczkę, którą sobie wysoko zawiesiłem w momencie tworzenia okładki O.S.T.R. „W drodze po szczęście”. Projektowanie nudnych wydawnictw nie przynosi mi frajdy. Jak to mówi Tytus, cieszy się, że najlepsze projekty zawsze zostawiam dla Asfalt Records. Może coś w tym jest, a może po prostu zawsze daje mi wolność w projektowaniu? Forin Studio zaprasza do Hotelu Marmur.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: