Kevin Spacey w teledysku Toma Odella – “Here I Am”


19 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

“Here I Am” to najnowszy utwór promujący drugi krążek Toma Odella – Wrong Crowd. 25 listopada brytyjski artysta wystąpi na wyprzedanym koncercie w Poznaniu.

W teledysku wystąpił aktor Kevin Spacey. Grana przez niego postać gubi się na domówce, a my śledzimy jego wędrówkę przez zapierającą dech w piersiach… klatkę schodową. Teledysk, który wyreżyserował George Belfield, nawiązuje do historii z wcześniejszych klipów Toma Odella.

Tom Odell zawita do Poznania 25 listopada. Koncert jest już całkowicie wyprzedany. Album Wrong Crowd ukazał się w czerwcu. Promowały go utwory “Magnetised”, “Somehow”, tytułowy “Wrong Crowd” oraz “Concrete”.

Sprawdź także:
Tylu gości na trasie Dawida Podsiadło! Jest i Artur Rojek, i Nosowska, i Pezet…

“Here I Am” to najnowszy utwór promujący drugi krążek Toma Odella – Wrong Crowd. 25 listopada brytyjski artysta wystąpi na wyprzedanym koncercie w Poznaniu. W teledysku wystąpił aktor Kevin Spacey. Grana przez niego postać gubi się na domówce, a my śledzimy jego wędrówkę przez zapierającą dech w piersiach… klatkę schodową. Teledysk, który wyreżyserował George Belfield, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →