Kendrick Lamar chyba właśnie zapowiedział nowy album


23 marca 2017

Podziel się newsem:

Kendrick Lamar wyczyścił cały swój Instagram i zostawił na nim jedną, tajemniczą grafikę.

Kiedy wszystko znika z social mediów popularnego artysty, to wiedz, że coś się dzieje. Kendrick Lamar wyrzucił ze swojego Instagrama każde zdjęcie i zamieścił na nim jedynie rzymską czwórkę.

„IV” dość jasno nawiązuje do kolejnej płyty, ponieważ byłby to jego – tak, zgadliście, czwarty album. Grafika pojawiła się na Instagramie dziś rano, bez żadnego podpisu.

Fani oczywiście rozpoczęli już swoje spekulacje, ale można być właściwie pewnym, że chodzi o kolejną płytę. W niedawnym wywiadzie Kendrick mówił o tym, że pilnie pracuje nad nowymi rzeczami oraz dość tajemniczo zapowiedział ponowny zwrot ku swojej społeczności.

Kendrick Lamar wydał swój pierwszy album „Section.80” w 2011 roku. Kolejnymi płytami artysty były „Good Kid, M.A.A.D. City” oraz „To Pimp A Butterfly”, która ukazała się w 2015 roku.

Kendrick Lamar wyczyścił cały swój Instagram i zostawił na nim jedną, tajemniczą grafikę. Kiedy wszystko znika z social mediów popularnego artysty, to wiedz, że coś się dzieje. Kendrick Lamar wyrzucił ze swojego Instagrama każde zdjęcie i zamieścił na nim jedynie rzymską czwórkę. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →