Kayah i Bregović zapowiedzieli kolejne koncerty w 2019 roku!


10 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Po magicznym koncercie na warszawskim Torwarze duet zapowiedział kolejne występy!

Ta muzyka chyba nigdy nam się nie znudzi! Mimo, że od premiery krążka „Kayah i Bregović” niebawem minie 20 lat – muzyka tego duetu cały czas porywa do tańca i sprawia, że na koncertach widownia za każdym razem wypełniona jest po brzegi.

W tym roku Kayah i Bregović zagrali tylko jeden koncert w Warszawie, który oczywiście był wyprzedany. Dla tych, którzy uwielbiają pląsać do takich kawałków, jak Śpij kochanie, śpij” czy „Prawy do lewego” mamy świetną wiadomość – Kayah i Bregović powrócą na scenę w 2019 roku.

Tym razem duet zapowiedział 3 koncerty – w Trójmieście (4.04.2019 Ergo Arena), Poznaniu (5.04.2019 HWS Arena) oraz w Gliwicach (6.04.2019 Arena Gliwice). Bilety znajdziecie oczywiście na stronie Biletomat.pl

A jeśli nie możecie doczekać się kwietniowych, bałkańskich emocji – sprawdźcie relację z występu podczas trasy oraz wywiad z Kayah przygotowane przez Krzysztofa Szlęzaka.

Po magicznym koncercie na warszawskim Torwarze duet zapowiedział kolejne występy! Ta muzyka chyba nigdy nam się nie znudzi! Mimo, że od premiery krążka „Kayah i Bregović” niebawem minie 20 lat – muzyka tego duetu cały czas porywa do tańca i sprawia, że na koncertach widownia za każdym razem wypełniona jest po brzegi. Zobacz także Co obejrzeć […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →