Kayah i Bregović zagrają jubileuszowy koncert w Krakowie. Mamy bilety


15 kwietnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki obchodzi w tym roku 20-lecie wydania swojej kultowej płyty.

Album Kayah i Bregović odgrywa wyjątkową rolę w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Wydany dokładnie 20 lat temu krążek został sprzedany w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych – m.in. trzy Fryderyki.

Ich występy w przeciągu 3 ostatnich lat zobaczyło łącznie ponad 50 tys. osób, które wspólnie zaśpiewały ponadczasowe Śpij kochany, śpij, Prawy do lewego czy Byłam Różą.

Na rok 2019 przypada okrągła, bo 20-ta rocznica wydania kultowego albumu Kayah i Bregović. Z tej właśnie okazji artyści dadzą wyjątkowy koncert jesienią w Krakowie.

Dodatkowo Kayah – specjalnie dla wszystkich fanów bałkańskich rytmów – w dniu jubileuszu wydała nowy singiel pt. Dawaj w długą.

Bilety na koncert w krakowskiej Tauron Arenie, który odbędzie się 24 października, są dostępne w sprzedaży na stronie BILETOMAT.PL.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.