fot. materiały prasowe

Katie Melua ruszy w trasę koncertową. Artystka zagra między innymi w Warszawie!


07 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Katie Melua zapowiada kolejną trasę koncertową! Brytyjsko-gruzińska artystka odwiedzi Polskę i zagra aż trzy koncerty.

Katie Melua – charyzma i czarująca osobowość

Katie Melua przyjedzie do Polski i zagra w naszym kraju aż trzy koncerty. Brytyjsko-gruzińska artystka zadebiutowała w 2003 roku i był to debiut bardzo głośny. Piosenkarka przez dwa lata z rzędu po swoim debiucie była najlepiej sprzedającą się artystką w Wielkiej Brytanii, a później również i w Europie. Autorka przeboju Nine Million Bicycles ma na swoim koncie już osiem studyjnych albumów oraz wiele platynowych wyróżnień za sprzedaż płyt. W lipcu Katie Melua wraz z producentem i kompozytorem Simonem Goffem, który współtworzył soundtrack serialu Czarnobyl czy filmu Joker, wydała wspólny album Aerial Objects.

Katie Melua – Nine Million Bicycles

Niby trasa koncertowa, ale prawie jak urlop

Artystka przez lata zagrała wiele tras koncertowych i teraz rusza w kolejną. Love & Money Tour odwiedzi również Polskę. I to z niejednym koncertem, ale trzema! Mała trasa po naszym kraju rozpocznie się 11 kwietnia 2023 roku w Warszawie. Katie wystąpi na Torwarze. Wejściówki na ten koncert zakupicie na stronie bileterii Biletomat.pl. Następnie 12 kwietnia 2023 roku artystka zagra w Polsat Plus Arena w Gdyni. Swoją wizytę w Polsce zakończy dwa dni później, 14 kwietnia, koncertem w Hali Stulecia we Wrocławiu. Nie może Was zabraknąć!


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Katie Melua zapowiada kolejną trasę koncertową! Brytyjsko-gruzińska artystka odwiedzi Polskę i zagra aż trzy koncerty. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Katie Melua – charyzma i czarująca […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →