Kate Bush opublikowała nowy klip!

Obserwuj nas na instagramie:

Artystka zaprezentowała właśnie teledysk, który powstał 25 lat temu!

Kate Bush podzieliła się właśnie klipem do piosenki The Man I Love. Zarówno piosenka jak i teledysk zostały nagrane w 1994 roku na potrzeby płyty Larry’ego Adlera The Glory of Gershwin.

Wokalistka o singlu mówi:

Ta romantyczna piosenka została napisana przez George’a i Irę Gershwinów, a kiedy Larry Adler tworzył album “The Glory of Gershwin”, poprosił mnie, abym ją zaśpiewała. Album został wyprodukowany przez George’a Martina. Bardzo lubiłam George’a – to był wyjątkowy talent i twórczy duch. Było zaszczytem pracować z nim i Larrym. George i Larry byli bardzo różnymi osobowościami, ale tworzyli świetną twórczą kombinację.

Obejrzyj klip:

8 marca swoją premierę będzie miało wydawnictwo The Other Sides. Będzie się ono składać z 4 płyt, na których znajdą się wznowienia całego dorobku płytowego Kate Bush.

Artystka zaprezentowała właśnie teledysk, który powstał 25 lat temu! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kate Bush podzieliła się właśnie klipem do piosenki The Man I Love. Zarówno piosenka jak […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →