Kasetowa reedycja debiutu Nirvany…na Walentynki


20 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Kultowy debiut Nirvany – Bleach doczekał się reedycji w postaci kasety magnetofonowej. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 14 lutego.

Reklama

Nirvana powraca w nowej odsłonie

Bleach to tytuł debiutanckiej płyty Nirvany, która ukazała się po raz pierwszy 15 czerwca 1989. Album wydała legendarna niezależna wytwórnia płytowa Sub Pop, którą swoją siedzibę ma w Seattle.

Od tego momentu minęły 32 lata, ale materiał powróci na rynek już niedługo! Wszystko za sprawą kasetowej reedycji wydawnictwa, która ukaże się w Walentynki, 14 lutego. Czerwona, jak serca zakochanych kaseta będzie dostępna w limitowanym nakładzie 500 sztuk.

Nirvana jako prezent na Walentynki

Za reedycję odpowiada kasetowa firma i sklep Tape Head City. Produkt można zamawiać pod tym adresem.

Bleach był debiutanckim albumem Nirvany wydanym 15 czerwca 1989 roku przez Sub Pop Records, a Love Buzz był ich pierwszym singlem. Kurt Cobain zmarł 27 lat temu w wieku 27 lat. W hołdzie Kurtowi i temu historycznemu albumowi przedstawiamy Bleach Love Buzz red edition na Walentynki.

czytamy w opisie wydawnictwa

Na płycie Bleach znalazło się kilka znakomitych nagrań, które popularność zyskały w latach 90.: About A Girl, Love Buzz, Blew i Negative Creep.

Kultowy debiut Nirvany – Bleach doczekał się reedycji w postaci kasety magnetofonowej. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 14 lutego. Nirvana powraca w nowej odsłonie Bleach to tytuł debiutanckiej płyty Nirvany, która ukazała się po raz pierwszy 15 czerwca 1989. Album wydała legendarna niezależna wytwórnia płytowa Sub Pop, którą swoją siedzibę ma w Seattle. Od tego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.