Kaietanovich (WCK) z nowymi numerami


19 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Projekt WCK jest właśnie podczas swojej jesiennej trasy obejmującej m.in. Szczecin, Kraków, Gdańsk, Warszawę i Opole. W październiku pisaliśmy o albumie Ryfy Ri, tymczasem nowa muzyka z Tipi Knapa już w naszych głośnikach!

Kaietanovich reprezentujący Zetenwupe i WCK, zaprezentował dziś nowy, luźny numer, do którego teledysk stworzył Ludwik Lis, znany też jako Stylwarszawski, fotograf i twórca klipów. 

Na temat utworu autor mówi:

Zaczęło się pewnego leniwego popołudnia w mieście Manchester. Trafiłem w internecie na bit, który sprawił, że wstałem od biurka i zacząłem tańczyć. Jakieś półtorej godziny później miałem nagrany kawałek. Kilka miesięcy później jechaliśmy z WCK i Ludwikiem do Lwowa, nakręcić klip “Wiara Czy Kariera”. W pociągu Ludwik usłyszał “Dla Sportu” i zajawiony tym numerem wpadł na pomysł zmontowania do niego kolażu obrazów ze swoich podróży. Część ujęć pochodzi z materiałów Ludwika do kręconego na Jamaice filmu dokumentalnego, który za jakiś czas ujrzy światło dzienne. Klip, który za chwilę zobaczysz jest owocem czystej zajawki.

Kaietanovich & Ludwik Lis – Dla Sportu

Przy okazji przypominamy też inną niedawną premierę (11.11.) – Kajtek na bicie lessless Nic A nic– smutno, niemal triphopowo, ale jak zawsze charakternie!

Kaietanovich & lessless – Nic a nic

A na deser przypomnienie ostatniej premiery składu WCKNowe Rejony.

WCK – Nowe Rejony

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.