K-popowy girlsband TWICE powraca w nowym stylu


23 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół TWICE powrócił z piosenką Fancy. Wydany 22 kwietnia singiel pochodzi z siódmego albumu grupy – Fancy You.

Skład zespołu został wyłoniony w wyniku reality show Sixteen, w 2015 roku.

TWICE zadebiutowało w tym samym roku jako dziewięcioosobowa grupa, składająca się z dziewczyn z Korei, Japonii i Tajwanu.

Znakiem rozpoznawczym TWICE zawsze była delikatna i dziewczęca stylistyka. W nowym singlu wciąż słychać charakterystyczne dla zespołu dźwięki, ale teledysk zupełnie odszedł od pastelowych, jasnych barw, uroczych scenografii i stylizacji, do których przyzwyczaiły nas dziewczyny.

Nowe video wydaje się być bardziej dojrzałe i drapieżne. Czy zmiana kolorów na ciemniejsze, odważniejsze stroje i bardziej skomplikowana choreografia to nowy kierunek, w którym będzie podążał zespół?

Nowy album Fancy you, nawiązujący tytułem do promującego go singla, zawiera sześć piosenek. Część z nich była współtworzona przez członkinie zespołu. Jihyo, Momo, Sana i Chaeyoung zostały wymienione jako współautorki słów.

W tworzeniu albumu swój udział miała także Charlie XCX, która współpracowała z dziewczynami przy tworzeniu piosenki Girls Like Us.

Zespół TWICE powrócił z piosenką Fancy. Wydany 22 kwietnia singiel pochodzi z siódmego albumu grupy – Fancy You. Skład zespołu został wyłoniony w wyniku reality show Sixteen, w 2015 roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →