K-popowa grupa Winner powraca w letnim klimacie


16 maja 2019

Podziel się newsem:

Czteroosobowy boysband Winner po przerwie zaprezentował nowy singiel. Ci z was, którzy mają już dość deszczu, znajdą trochę słońca w utworze Ah Yeah, który promuje minialbum WE.

Reklama

Winner to czteroosobowy boysband z Korei, który zadebiutował w 2014 roku. Nazwa zespołu odnosi się do telewizyjnego programu survivalowego WIN: Who is Next, w którym członkowie grupy okazali się być zwycięską drużyną.

Właśnie ukazała się ich najnowsza EP-ka – WE. Wydawnictwo promuje singiel Ah Yeah, do którego powstał teledysk.

Ah Yeah jest pozornie wesołą, pozytywną piosenką w letnim klimacie. Wystarczy jednak zagłębić się w tekst współtworzony przez artystów, żeby odkryć, że wcale nie opowiada on o wakacyjnej miłości. Słowa singla to deklaracja tego, że koniec związku oznacza także zakończenie przyjaźni.

W teledysku można znaleźć mnóstwo nawiązań do tekstu, choćby wtedy, gdy członkowie, trzymając kontrolery do konsoli, muszą wybrać czy kontynuują czy może chcą wyjść z gry lub gdy pudełeczko na pierścionek okazuje się zawierać klawisz delete.

Piosenka od razu wdarła się szturmem na lokalne listy przebojów. Zajęła między innymi pierwsze miejsce w rankingu największego, koreańskiego portalu muzycznego Melon. Powrót Winnera został też zauważony poza granicami rodzinnego kraju. W 19 państwach album zajmował pierwsze miejsce w rankingu iTunes (w Polsce wskoczył na 79 miejsce).

Czteroosobowy boysband Winner po przerwie zaprezentował nowy singiel. Ci z was, którzy mają już dość deszczu, znajdą trochę słońca w utworze Ah Yeah, który promuje minialbum WE.Winner to czteroosobowy boysband z Korei, który zadebiutował w 2014 roku. Nazwa zespołu odnosi się do telewizyjnego programu survivalowego WIN: Who is Next, w którym członkowie grupy okazali się […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: