Kadr z serialu All of Us Are Dead

K-dramy na Netflixie. Co warto zobaczyć w lutym 2022?


03 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

2022 roku będzie obfitował w nowe k-dramy na Netflixie. Sprawdzcie, które koreańskie seriale warto zobaczyć w lutym.

All of Us Are Dead

Wszyscy, którzy widzieli kultowy Train to Busan wiedzą, że Koreańczycy potrafią w zombie. W All of Us Are Dead bohaterami jest grupka uczniów liceum, którzy muszą przetrwać apokalipsę. Serial miał swoją premierę pod koniec stycznia i już stał się numerem 1 na liście popularności w wielu krajach. To kolejny koreański sukces po Squid Games i Hellbound. K-dramy na Netflixie regularnie rozbijają bank.

Gatunek: Horror

Premiera: 28.01.2022

Prognozy pogody i miłości

Jeśli szukacie k-dramy na Netflixie, która nada się na walentynkowy wieczór, polecamy Prognozy pogody i miłości (ang. Forcasting love and weather). To historia pary meteorologów z Państwowego Instytutu Meterologii, których związek jest równie nieprzewidywalny jak pogoda. Serial będzie miał swoją premierę tuż przed Świętem Zakochanych.

Gatunek: Komedia romantyczna

Premiera: 12.02.2022

Dwadzieścia pięć i dwadzieścia jeden

Kolejna walentynkowa propozycja to Dwadzieścia pięć i dwadzieścia jeden (ang. Twenty Five Twenty One). Serial będzie opowiadał o miłosnym życiu bohaterów, którzy pozwali się mając 18 i 22 lata, ale uczucie między nimi wybuchło, gdy osiągnęli tytułowe 21 i 25 lat. K-drama będzie miała swoją premierę 12 lutego w koreańskiej telewizji tvN, ale jednocześnie pojawi się na Netflixie.

Gatunek: Dramat romantyczny

Premiera: 12.02.2022

Trzydzieści dziewięć

Historia trzech przyjaciółek, które niedługo skończą 40 lat. Serial kręci się wokół ich życia, przyjaźni i oczywiście miłości. K-dramy na Netflixie coraz częściej mają premierę jednocześnie z początkiem emisji w koreańskiej telewizji. Trzydzieści dziewięć (ang. Thirty Nine) będzie można zobaczyć na wspomnianej platformie streamingowej i w telewizji JTBC od 16 lutego.

Gatunek: Dramat romantyczny

Premiera: 16.02.2022

Juvenile Justice

Pod koniec miesiąca warto zarezerwować czas na Juvenile Justice. Serial opowiada o sędzinie, która właśnie rozpoczyna pracę w sądzie dla nieletnich. Zimna i zdystansowana Shim Eunseok jest znana ze swojej wyjątkowej niechęci do młodocianych przestępców i wbrew zwyczajom znajduje sposoby na ich ukaranie.

Gatunek: Serial kryminalny

Premiera: 16.02.2022

Czekając na lutowe k-dramy na Netflixie, możecie zobaczyć koreańskie seriale z naszej listy najlepszych dram wg IMDb.

2022 roku będzie obfitował w nowe k-dramy na Netflixie. Sprawdzcie, które koreańskie seriale warto zobaczyć w lutym. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie All of Us Are […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →