Już wkrótce premiera spektaklu o dwudziestoparolatkach!


16 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Justyna Machaj (reżyserka) wraz z ekipą dwudziestoparolatków zakochanych w teatrze przygotowują spektakl o pięciu kobietach!

„ONE, albo x scen z życia” to spektakl, którego prezentacja odbędzie się dzięki udanej zbiórce na PolakPotrafi.pl. Twórcy, to początkujący aktorzy, reżyserzy i muzycy. Swój warsztat rozbudowują w Studiu Aktorskim STA. Inspiracją są dla nich są: film, muzyka, teatr, popkultura i sztuki perfomartywne.

ONE to opowieść o pięciu kobietach, które muszą zmierzyć się ze swoją przeszłością. Każda z nich jest inna. Każda w inny sposób reaguje na dotykające ją problemy. W tym przestrzennym bezczasie funkcjonuje jeszcze szósta bohaterka – pół człowiek, pół zjawa. Pamięć, bo to właśnie o niej jest cały ten projekt. Naszym głównym celem jest wyłuskanie człowieka z obrazu świata i próba przyjrzenia się jemu samemu.

Spektakl będzie wystawiany w Poznaniu. 20, 21, 22 kwietnia 2018 roku w Republice Sztuki Tłusta Langusta oraz 22 czerwca(w tym samym miejscu) w ramach Malta Festival 2018. ONE zagrane zostanie także 4, 5, 6 maja w Studiu Aktorskim STA.

Justyna Machaj (reżyserka) wraz z ekipą dwudziestoparolatków zakochanych w teatrze przygotowują spektakl o pięciu kobietach! „ONE, albo x scen z życia” to spektakl, którego prezentacja odbędzie się dzięki udanej zbiórce na PolakPotrafi.pl. Twórcy, to początkujący aktorzy, reżyserzy i muzycy. Swój warsztat rozbudowują w Studiu Aktorskim STA. Inspiracją są dla nich są: film, muzyka, teatr, popkultura i sztuki […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →