Juwenalia Poznań już w tym tygodniu. Sprawdź, kto wystąpi

Obserwuj nas na instagramie:

Największa studencka impreza w Poznaniu odbędzie się w dniach 23-25 maja na terenie Parku Jana Pawła II. Sprawdź, kogo zobaczymy na juwenaliowej scenie.

Juwenalia Poznań to studencki festiwal stworzony przez samorządy poznańskich uczelni. Impreza co roku przyciąga fanów muzyki w każdym wieku, nie tylko studentów. W tym roku z pewnością także nie zabraknie emocji. Zobacz, kogo zobaczymy podczas tegorocznej edycji.

23 maja

Pierwszego dnia, jako headliner, na Dużej scenie wystąpi poznański raper Paluch. Oprócz niego, tego dnia wystąpią także: Brodacze Live Act, DJ Loonatic, Esdobe, Part of the Kitchen i The Live Wires.

24 maja

Drugiego dnia poznańskiej publiczności zaprezentują się: Clock Machine, Bovska, Smolik i Kev Fox, Casper Levy, Heavyquake, ETA, Stalker i The Junkies.

25 maja

Ostatni, trzeci dzień to koncert kultowego zespołu Bajm z charyzmatyczną wokalistką Beatą Kozidrak. Tego dnia wystąpią także Vogule Poland, akrobatka Michalina Kliś, Arczi, C-Zet, Fishing Group i MJCVSH.

Studenci mają darmowy wstęp na teren Juwenaliów do godziny 20:00. Po tej godzinie i dla osób nieposiadających statusu studenta konieczny jest zakup biletów, które znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Największa studencka impreza w Poznaniu odbędzie się w dniach 23-25 maja na terenie Parku Jana Pawła II. Sprawdź, kogo zobaczymy na juwenaliowej scenie. Juwenalia Poznań to studencki festiwal stworzony przez samorządy poznańskich uczelni. Impreza co roku przyciąga fanów muzyki w każdym wieku, nie tylko studentów. W tym roku z pewnością także nie zabraknie emocji. Zobacz, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →