Justin Bieber zawiesza muzyczną karierę


26 marca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nie mamy dobrych wieści dla fanów czekających na nową płytę Justina. Artysta chce się teraz skupić na rodzinie i zadbać o zdrowie psychiczne.

Justin Bieber – artysta młodego pokolenia, którego pokochały miliony na całym świecie, postanowił zrobić sobie przerwę od muzyki. Wokalista za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie wytłumaczył, dlaczego podjął taką decyzję.

Bieber karierę muzyczną rozpoczął w bardzo młodym wieku. Jako nastolatek stał się bardzo popularny i większość swojego nastoletniego życia spędził w trasie koncertowej. Teraz nadszedł czas na odpoczynek.

Wokalista, decyzję o zawieszeniu kariery tłumaczy tym, że chce zadbać o swoje zdrowie psychiczne, po to, by móc w odpowiedni sposób zająć się rodziną. Muzyk w ubiegłym roku poślubił modelkę – Hailey Baldwin.

Muzyka jest dla mnie niezwykle ważna. Nic nie jest jednak dla mnie istotniejsze niż moja rodzina i moje własne zdrowie.

View this post on Instagram

So I read a lot of messages saying you want an album .. I’ve toured my whole teenage life, and early 20s, I realized and as you guys probably saw I was unhappy last tour and I don’t deserve that and you don’t deserve that, you pay money to come and have a lively energetic fun light concert and I was unable emotionally to give you that near the end of the tour. I have been looking, seeking, trial and error as most of us do, I am now very focused on repairing some of the deep rooted issues that I have as most of us have, so that I don’t fall apart, so that I can sustain my marriage and be the father I want to be. Music is very important to me but Nothing comes before my family and my health. I will come with a kick ass album ASAP, my swag is undeniable and my drive is indescribable his love is supernatural his grace is that reliable…. the top is where I reside period whether I make music or not the king said so. ? but I will come with a vengeance believe that.. (grammar and punctuation will be terrible pretend it’s a text where u just don’t care).

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Artysta podkreśla, że nie zamierza rezygnować z muzyki na zawsze. Obiecuje wypuścić nowy materiał, gdy tylko poczuje się na to gotowy.

Justin zadebiutował w 2010 roku, dzięki singlowi Baby. Od tamtej pory wydał cztery albumy studyjne. Zobacz, jak zmieniła się jego muzyka w ciągu kilku ostatnich lat:

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: