Jest zwiastun finałowego sezonu „Lucyfera”


11 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Lucyfer to jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa. Niestety, nadchodzący, 6. sezon będzie tym ostatnim. Zobaczcie zwiastun finałowych odcinków.

Gdy Lucyfer pojawił się na Netflixie, serwis streamingowy odnotował naprawdę spore zainteresowanie, co poskutkowało odkupieniem praw do kolejnych sezonów. Od tamtej pory serial regularnie pojawia się w TOP 10 w wielu krajach na całym świecie. Ostatecznie na nadchodzącym, 6. sezonie serialu, historia charyzmatycznego diabła mieszkającego w Los Angeles dobiegnie końca.

Wszystko, co złe, kiedyś się kończy

lucyfer zapowiedź finałowego sezonu

Przeczytaj: Wszyscy trafimy do piekła. Netflix ujawnia datę premiery „Lucyfera” – sezon 5B już w maju!

Jest zwiastun finałowego sezonu Lucyfera

Obsada w szóstym sezonie nie zmieni się za bardzo w stosunku do wcześniejszych odsłon serialu. Pojawi się kilku nowych bohaterów, jednak większość postaci pozostanie bez zmian. Będziemy więc mieli okazję oglądać Lauren German jako detektyw Chloe Decker, Lesley-Ann Brandt jako Mazikeen Smith, D.B. Woodside’a jako Amenadiela, Rachael Harris jako doktor Lindę Martin, Kevina Alejandro w roli Daniela Espinozy oraz Aimee Garcię jako Ellę Lopez. I oczywiście, w roli Lucyfera Morningstara, zobaczymy Toma Ellisa.

Jak wynika ze zwiastuna, w 6. sezonie powróci kwestia potencjalnego przejęcia przez diabła boskiego tronu, pojawi się zbuntowana anielica o imieniu Rory (Brianna Hildebrand z Deadpoola), zapowiedź pewnego morderstwa, powrót na kozetkę terapeutki oraz sceny z odcinka animowanego.

Lucyfer | Zwiastun sezonu finałowego

6. sezon Lucyfera będzie składał się z 10 odcinków. Wiemy już na pewno, że na tym serial naprawdę się zakończy. Finał pojawi się na Netflixie już 10 września.

Lucyfer to jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa. Niestety, nadchodzący, 6. sezon będzie tym ostatnim. Zobaczcie zwiastun finałowych odcinków. Gdy Lucyfer pojawił się na Netflixie, serwis streamingowy odnotował naprawdę spore zainteresowanie, co poskutkowało odkupieniem praw do kolejnych sezonów. Od tamtej pory serial regularnie pojawia się w TOP 10 w wielu krajach na całym świecie. Ostatecznie na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →