Netflix

Wszyscy trafimy do piekła. Netflix ujawnia datę premiery „Lucyfera” – sezon 5B już w maju!


30 marca 2021

Podziel się newsem:

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, a jak tu nie umierać z ciekawości, kiedy Netflix zapowiada serię poprzedzającą finał Lucyfera? Już niedługo ekscentryczny diabeł ponownie zagości na ekranach – sezon 5B już wkrótce na streamingach.

Lucyfer – wiemy, wiemy, ale nie powiemy

Tak to już jest w kulturze Netflixa oraz wszechobecnego binge-watchingu. Czekamy na serial rok, oglądamy go w całości od razu po premierze i marudzimy, kiedy następny sezon. I choć wiemy, że to niezbyt mądre, z każdym kolejnym tytułem robimy dokładnie tak samo. Czy to logiczne? W ogóle. Czy możemy się za to winić? Absolutnie nie.

Netflix zapowiada 9 polskich produkcji, przeczytaj

Nie jest też żadną tajemnicą, że producenci seriali oraz filmów przykładają dużą wagę do tego, by żadne informacje dotyczące ich show nie wyciekły wcześniej, niż faktycznie zamierzają to ogłosić. Wpadki jednak się zdarzają – i tak właśnie się stało w przypadku Lucyfera. Netflix niezamierzenie ujawnił datę premiery sezonu 5B, a już chwilę później, usunął tę informację z platformy. Z Internetu jednak nic nie znika…

Lucyfer Netflix przypadkowo ujawnił datę premiery sezonu 5B

Lucyfer – co nagle, to po diable, ale byle do maja

Wtedy wówczas ukaże się druga część piątego sezonu, składająca się z ośmiu odcinków. Dużo, mało? Dla fanów zawsze jest niewystarczająco, aczkolwiek pewnym pocieszeniem pozostaje wciąż oczekiwanie na finał. Bo do serii 5B wcale nie tak daleko. Premiera Lucyfera odbędzie się najprawdopodobniej 28 maja. Najprawdopodobniej, ponieważ – mimo, iż źródło owych informacji to platforma Netflix, warto jednak poczekać na oficjalne potwierdzenie.

Lucyfer — sezon 5 | Oficjalny zwiastun | Netflix

Współtwórca serialu, Joe Henderson zapowiedział, że widzowie zobaczą kompletnie poplątany rodzinny dramat rozgrywający się pomiędzy niebem a piekłem. Co się stanie? Otóż: „tato wrócił do domu i nie jest zadowolony z tego, co robią jego dzieci”

Brzmi zachęcająco? Jeśli tak, to wszystko, co możecie zrobić, to odliczać do 28 maja.

I modlić się, aby Lucyfer faktycznie ukazał się tego dnia.

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, a jak tu nie umierać z ciekawości, kiedy Netflix zapowiada serię poprzedzającą finał Lucyfera? Już niedługo ekscentryczny diabeł ponownie zagości na ekranach – sezon 5B już wkrótce na streamingach. Lucyfer – wiemy, wiemy, ale nie powiemy Tak to już jest w kulturze Netflixa oraz wszechobecnego binge-watchingu. Czekamy na serial […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.