Jest zwiastun dokumentu o Mary J. Blige

Podziel się newsem:

Jeszcze w tym miesiącu ukaże się dokument poświęcony amerykańskiej wokalistce, raperce, autorce tekstów, kompozytorce i aktorce Mary J. Blige. Zobaczcie zwiastun.

Nazywana królową hip-hopu i R&B Mary J. Blige w 1992 roku, w wieku 21 lat wypuściła swój debiutancki album What’s the 411?, który dotarł na 6. miejsce listy Billboard 200. Od tamtego czasu artystka wydała 13 albumów studyjnych, zdobyła 9 nagród Grammy, uzyskała trzy nominacje do Złotych Globów oraz dwie nominacje do Oscara.

Mary J. Blige – Family Affair

Dokument o Mary J. Blige wkrótce ujrzy światło dzienne

Nadchodzący dokument skupi się na czasie, gdy artystka wydała album My Life. Pierwsze informacje o jego powstaniu pojawiły się w 2019 roku, kiedy przypadała 25 rocznica premiery płyty.

Wszyscy znamy Mary J. Blige jako dwukrotnie nominowaną do Oscara laureatkę Grammy, która sprzedała ponad 80 milionów płyt. W tym dokumencie publiczność zobaczy jednak szczerą stronę artystki, która opowie o swojej osobistej drodze do zdrowia i odkupienia

Matt Newman z Amazon Studios

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu dokumentalnego o tytule My Life, który opowie o najważniejszych wydarzeniach z życia i kariery Mary J. Blige, w tym o kulisach powstania przełomowego albumu studyjnego artystki. Produkcja ukaże się już 25 czerwca na platformie Amazon Prime Video. Za reżyserię odpowiada nagrodzona Oscarem Vanessa Roth. Gościnnie w filmie pojawią się m.in. Alicia Keys czy Diddy.

Mary J Blige’s My Life – Official Trailer

Jeszcze w tym miesiącu ukaże się dokument poświęcony amerykańskiej wokalistce, raperce, autorce tekstów, kompozytorce i aktorce Mary J. Blige. Zobaczcie zwiastun. Nazywana królową hip-hopu i R&B Mary J. Blige w 1992 roku, w wieku 21 lat wypuściła swój debiutancki album What’s the 411?, który dotarł na 6. miejsce listy Billboard 200. Od tamtego czasu artystka […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.