Jest nowy klip Pezeta z Olgą Bołądź i Wojtkiem Zielińskim!


06 listopada 2018

Podziel się newsem:

Mamy też dla Was zdjęcia z planu. :)

W ubiegłym tygodniu odbyła się premiera serialu kryminalnego „Kropla Prawdy – Angel’s Share” marki Ballantine’s. Do udziału w tym wyjątkowym projekcie marka zaprosiła plejadę polskich gwiazd – m.in. Wojtka Zielińskiego, Olgę Bołądź oraz Lesława Żurka. Do współpracy przy projekcie dołączył również Pezet, który stworzył utwór promujący serial o tytule „Droga”, za którego produkcję odpowiada Auer.

Teraz nadszedł czas na premierę klipu! W teledysku utrzymanym w klimacie kina noir wystąpili aktorzy z serialu  „Kropla Prawdy – Angel’s Share”. Zobaczcie nowe video Pezeta i fotki z planu zdjęciowego. :)

 

Mamy też dla Was zdjęcia z planu. :) W ubiegłym tygodniu odbyła się premiera serialu kryminalnego „Kropla Prawdy – Angel’s Share” marki Ballantine’s. Do udziału w tym wyjątkowym projekcie marka zaprosiła plejadę polskich gwiazd – m.in. Wojtka Zielińskiego, Olgę Bołądź oraz Lesława Żurka. Do współpracy przy projekcie dołączył również Pezet, który stworzył utwór promujący serial o tytule „Droga”, […]


ZOBACZ: Pezet „Droga” – zdjęcia z planu teledysku

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →