Jest kolejny kawałek Dawida Podsiadło z jego nadchodzącej płyty!


17 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci pojawiło się nagranie z festiwalu Kazimiernikejszyn 2018, na którym Dawid Podsiadło zaśpiewał swój nowy kawałek!

Dawid Podsiadło na jesień zapowiedział premierę nowej płyty i jest to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Zanim jednak krążek pojawi się w sklepach, Dawid Podsiadło postanowił uchylić rąbka tajemnicy i materiał z nowej płyty prezentuje na żywo podczas letnich koncertów i festiwali.

Ci, którzy uczestniczyli w Open’er Festival 2018 czy Męskim Graniu mieli już okazję usłyszeć nowiutkie kawałki wokalisty. 13 lipca z kolei Dawid Podsiadło wystąpił na Kazimiernikejszyn, gdzie również zaśpiewał “nówkę sztukę”. Nagranie z koncertu z nową piosenką Dawida Podsiadło pojawiło się w serwisie YouTube. Check this out!

W sieci pojawiło się nagranie z festiwalu Kazimiernikejszyn 2018, na którym Dawid Podsiadło zaśpiewał swój nowy kawałek! Dawid Podsiadło na jesień zapowiedział premierę nowej płyty i jest to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Zanim jednak krążek pojawi się w sklepach, Dawid Podsiadło postanowił uchylić rąbka tajemnicy i materiał z nowej płyty prezentuje na […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →