kadr z „American Pie"

Jennifer Coolidge poszła do łóżka z ponad dwustoma osobami dzięki roli MILF-a w „American Pie”


05 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Mama Stiflera to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w uniwersum American Pie. Odtwórczyni roli, Jennifer Coolidge, zdradziła, jakie korzyści wiążą się z jej udziałem w filmie.

Jennifer Coolidge z nietypowymi korzyściami związanymi z rolą w American Pie

Jennifer Coolidge promuje obecnie drugi sezon serialu Biały Lotos dostępnego w serwisie HBO MAX. W trakcie wywiadu dla Variety aktorka znana przede wszystkim z roli matki Stiflera w American Pie wspomniała swój udział w filmie. Coolidge twierdzi, że wspomniana rola przyniosła jej wiele korzyści o charakterze seksualnym. Według słów artystki, dzięki odgrywaniu MILF-a (Mom I’d Like to F*ck), poszła ona do łóżka z dwustoma osobami.

Zobacz: Sierpień 2022 na Netflix: Sandman, Carter, nowy sezon Locke & Key i inne

Mam mnóstwo frajdy z bycia MILF-em i sporo aktywności seksualnej dzięki American Pie. Było dużo korzyści z kręcenia tego filmu. Sądzę, że znajdzie się z dwieście osób, z którymi bym nie spała, gdyby nie on.

– mówi aktorka.

Seria American Pie zadebiutowała w 1999 roku. Film w reżyserii Chrisa i Paula Weitzów zyskał wielu fanów na całym świecie. Przeniosło się to na dwanaście nominacji w nagrodach Teen Choice i MTV. Seria doczekała się dziewięciu odsłon, w tym kilku spin-offów, z czego ostatnia z nich – Dziewczyny rządzą – ukazała się na rynku w 2020 roku. Film spotkał się ze sporą krytyką zarówno od fanów, jak i recenzentów. W produkcji nie znalazł się nikt z pierwotnego składu. Po raz ostatni pierwotną obsadę mogliśmy zobaczyć w Zjeździe absolwentów z 2012 roku.

American Pie: Zjazd absolwentów – oficjalny zwiastun

Mama Stiflera to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w uniwersum American Pie. Odtwórczyni roli, Jennifer Coolidge, zdradziła, jakie korzyści wiążą się z jej udziałem w filmie. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →