Jennifer Coolidge w serialu „Biały Lotos”

Jennifer Coolidge kontra Power Rangers. Za niezwykłą sesją zdjęciową stoją twórcy „Wszystko wszędzie naraz

Podziel się newsem:

Takie wizualne smaczki, jakie zaprezentował właśnie magazyn „W” nie zdarzają się w popkulturze często. Niewiele jest tak odważnych aktorek, jak gwiazda Białego Lotosu i tak kreatywnych twórców, jak duet Daniels.

Tokusatsu pełną gębą

Fotki zrobione przez Lenne Chai do okładkowego tekstu o zdobywczyni Emmy i Złotego Globu potrzebowały dosłownie minut, żeby stać się viralem. Tego nikt się chyba nie spodziewał – aktorka, która rolą Tanyi w serialu HBO tchnęła nowe życie w swoją i tak pełną sukcesów karierę, nie wystąpiła w gustownej kreacji, ani stroju, który nawiązywałby do Białego Lotosu. Zamiast tego w „W” pojawiła sesja inspirowana japońską estetyką tokusatsu.

Godzilla i Giant Robo

Termin tokusatsu może być dla wielu z was nowy, ale jeśli zobaczycie kadry z filmów osadzonych w tym gatunku, od razu będziecie wiedzieli o co chodzi. Produkcje science fiction, horrory i filmy akcji kręcone w ten sposób wykorzystują motywy superbohaterskie, a także różnorodne potwory i roboty. Wszystko z jednej strony widowiskowe, a z drugiej nieznośnie kiczowate, a momentami nawet amatorskie. Z tokusatsu wywodzą się m.in Godzilla, Giant Robo czy Power Rangers. Sesja dla „W” czerpie z niego garściami.

Jennifer Coolidge was zniszczy

I choć gwiazdą numer jeden jest tu Jennifer Coolidge, która przepasana wielką kokardą krzyżuje miecze niczym He-Man, pokonuje Godzillę, przewodzi ekipie Power Rangers lub na gruzach zniszczonego miasta zadaje ostateczny cios wielkiemu robotowi, to warto ukłonić się przed prawdziwymi pomysłodawcami sesji. Rolę dyrektorów artystycznych pełnili tu Daniel Kwan i Daniel Scheinert, znani po prostu jako Daniels. To oni nakręcili kiedyś viralowy klip do Turn Down for What DJ-a Snake’a, a potem przezabawnego i szokującego Człowieka-scyzoryka. To oni też stoją za Wszystko wszędzie naraz – jednym z najbardziej nagradzanych filmów zeszłego roku, który za ponad tydzień na pewno upomni się po kilka Oscarów ze swojej puli 11 nominacji. Nie zapominajmy też oczywiście o osobie, która nacisnęła migawkę – pochodzącej z Singapuru fotografce Lenne Chai. Cała sesja, jak również pokażny materiał o Jennifer Coolidge, dostępne są TU.

Dodatkowo na TikToku magazynu „W” pojawiło się nagranie zza kulis sesji:

@wmag Go behind the scenes of our Directors Issue with the one and only @jennifercoolidge. #jennifercoolidge ♬ original sound – W Magazine

Takie wizualne smaczki, jakie zaprezentował właśnie magazyn „W” nie zdarzają się w popkulturze często. Niewiele jest tak odważnych aktorek, jak gwiazda Białego Lotosu i tak kreatywnych twórców, jak duet Daniels. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →