Jubileuszowy Jarocin Festiwal nie odbędzie się w tym roku

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kolejna impreza muzyczna pada ofiarą światowej pandemii koronawirusa. Tym razem to Jarocin Festiwal, który został przełożony na kolejny rok.

Tego wydarzenia chyba nie trzeba już nikomu przedstawiać. Prawdziwa legenda wśród polskich festiwali, czyli kultowy Jarocin, który w tym roku miał zagrać już po raz pięćdziesiąty. Miał, bo niestety nie zagra.

Jarocin Festiwal 2020

Jarocin Festiwal nie zagra w 2020 – impreza przeniesiona

W związku z coraz szybszym rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa w Polsce burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki, podjął decyzję o tym, że ze względu na bezpieczeństwo fanów, festiwal w tym roku się nie odbędzie, a środki pochodzące z budżetu samorządu, które miały być przeznaczone na organizację imprezy zostaną przekazane na walkę z koronawirusem.

Festiwal nie został jednak odwołany, bo jak tłumaczą władze miasta Jarocin – świętowanie przesuwa się w czasie i zostaje przeniesione na kolejny rok. Organizatorzy chcą, aby przyszłoroczny Jarocin swoimi występami uświetniły te same gwiazdy, a dyrektorem artystycznym ponownie został Darek „Maleo” Malejonek, który miał dyrygować imprezą w tym roku.

Przypomnijmy, że jubileuszowy Festiwal Jarocin miał się odbyć w dniach 9 – 11 lipca 2020 roku. Podczas niego swoje koncerty zagrać mieli tacy artyści jak Porter Band, Kasia Kowalska, Armia, Apteka, Robert Cichy, węgierska grupa OMEGA i wielu innych.

Zwrot biletów na Jarocin Festiwal 2020

Jeśli macie bilety na tegoroczną, przeniesioną edycję Jarocin Festiwalu – skontaktujcie się z bileterią, w której je kupowaliście, aby otrzymać zwrot pieniędzy. Do zobaczenia w Jarocinie za rok!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: