James Blunt zawita do Polski z wyjątkowym projektem

Obserwuj nas na instagramie:

Już 21 grudnia, kilka dni po premierze nowej płyty, Polskę odwiedzi James Blunt wraz z łyżwiarskim spektaklem ART ON ICE.

ART ON ICE

ART ON ICE to niezwykłe show estradowe, które zostało stworzone w Szwajcarii ponad 25 lat temu.

Piękne kostiumy, niezwykłe konstrukcje baśniowych maszyn, z wielkim, unoszącym się ponad lodowiskiem sterowcem oraz efekty świetlne i multimedialne, to sprawie że ART ON ICE ma opinię najbardziej widowiskowej gali łyżwiarskiej na świecie. Mistrzowsko łączy muzykę, sport, balet i akrobatyczne pokazy w jedyny w swoim rodzaju, pełen radości życia show.

Co roku przed widzami odkrywany jest całkowicie nowy i oryginalny scenariusz, który fascynuje i inspiruje. Tegoroczny motyw przewodni to Time to Time poetycka opowieść łącząca magię i historię prawdziwej miłości.

james blunt wystąpi w ramach art on ice

James Blunt w Polsce

W tegorocznej obsadzie ART ON ICE, która odwiedzi również Polskę, znajdziemy uwielbianego przez Polaków Jamesa Blunta. Brytyjski wokalista, który słynie z romantycznych ballad takich jak You’re Beatiful, Postcards, 1973 czy Bonfire Heart.

Widowisko odbędzie się 21 grudnia w ERGO Arenie w Gdańsku. Bilety w cenie 199 PLN są już dostępne w sprzedaży.

Już 21 grudnia, kilka dni po premierze nowej płyty, Polskę odwiedzi James Blunt wraz z łyżwiarskim spektaklem ART ON ICE. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins ART ON ICE ART […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →