fot. Karolina Marszał Fotografia

Jakub Skorupa: muzyka w jesienną szarugę. Artysta zapowiedział trasę


04 listopada 2021

Podziel się newsem:

Jakub Skorupa jest o krok przed debiutem i właśnie zapowiedział premierowe koncerty z autorskim materiałem. Jakie miasta odwiedzi artysta?

Jakub Skorupa – zasępiony dekadent

Artysta idealnie wstrzelił się w porę. Nie wyobrażam sobie lepszej scenerii do jego pełnowymiarowego koncertowego debiutu niż okres jesienno-zimowy, który klimatycznie podbije ponurą aurę jego muzyki. To nie jest zarzut ani w jedną, ani w drugą stronę. Nie utyskuję na te smętne melodie, a staram się wyciągnąć z nich więcej melancholii, może nawet i przygnębienia.

Jego twórczość momentami może zdawać się irytująca, a to wszystko przez bystrość autora. Jakub Skorupa przykłada się do swojej pracy i to właśnie ta dokładność jest solą w oku. Artysta dość brutalnie dokonuje wiwisekcji pragnień i szczerze śpiewa o codzienności, tej, która przytłacza najbardziej i najmocniej.

Przeczytaj: „Moja muza to nie zawody” – wywiad z Jakubem Skorupą

Jakub Skorupa bilety trasa
fot. Filip Skorńc

Pociągi Towarowe Tour – artysta na zakręcie

Artysta do tej pory wydał cztery single, które konsekwentnie wykrawają przed nim kolejne możliwości. Pociągi Towarowe napompowały wokół niego pewną bańkę, chociaż każdy z wydanych przez niego utworów jest alternatywą, o jakiej warto mieć pojęcie. Jakub Skorupa szturmem nie podbije list przebojów, ale będzie na nie czyhać. Czatować na swój moment, który – moim zdaniem – nadejdzie szybciej niż później.

Jakub Skorupa – Wypowiedzenie z korpo (Official Video), posłuchaj singla

Artysta w ramach swojej trasy koncertowej odwiedzi dwanaście miast w całej Polsce. Mamy dla Was bilety na koncerty w pięciu z nich.

Jakub Skorupa – Kraków, Poznań, Wrocław, Warszawa, Łódź – bilety

Artysta wyruszy w trasę wraz z początkiem grudnia. W wyżej wymienionych miastach muzyk wystąpi przed publiką w czteroosobowym składzie. Bilety na koncerty znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

4 grudnia 2021 – PAON, Kraków bilety
14 stycznia 2022 – Meskalina, Poznań – bilety
15 stycznia 2020 – Czuła Jest Noc, Wrocław – bilety
21 stycznia 2021 – Bracka 20, Warszawa – bilety
22 stycznia 2022 – Kipisz, Łódź – bilety

Jakub Skorupa jest o krok przed debiutem i właśnie zapowiedział premierowe koncerty z autorskim materiałem. Jakie miasta odwiedzi artysta? Jakub Skorupa – zasępiony dekadent Artysta idealnie wstrzelił się w porę. Nie wyobrażam sobie lepszej scenerii do jego pełnowymiarowego koncertowego debiutu niż okres jesienno-zimowy, który klimatycznie podbije ponurą aurę jego muzyki. To nie jest zarzut ani […]

Jakub Skorupa | 14 stycznia Poznań | 15 stycznia Wrocław | 21 stycznia Warszawa | 22 stycznia Łódź

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →