fot. materiały prasowe

Jak wygląda rozgrywka w „Lies of P”? Najlepsze soulslike’i by się nie powstydziły


13 września 2022

Podziel się newsem:

Twórcy gry Lies of P zdradzają kolejne szczegóły. Soulslike inspirowany Bloodbornem doczekał się kolejnych kilkudziesięciu minut rozgrywki.

Lies of P, czyli Pinokio zmuszony do kłamstw

Pod koniec sierpnia w Kolonii w Niemczech miała miejsce kolejna edycja Gamescomu. Podczas niej zaprezentowano nowe materiały promujące chociażby takie gry jak Hogwarts Legacy, The Callisto Protocol czy Lies of P. Wówczas uczestnicy imprezy mogli zobaczyć trzydzieści minut z ostatniej z wymienionych gier.

Zobacz: Gamescom 2022 Opening Night za nami. Sprawdź, co czeka graczy w najbliższej przyszłości

Dziś na oficjalnym kanale gry udostępniono łącznie prawie czterdziestominutowy fragment rozgrywki. Dzięki nim firma Neowiz wraz ze studiem Round8 pokazały graczom system walki oraz rozwoju postaci, niektórych wrogów, a także szerzej przedstawili świat, w którym Pinokio będzie musiał odnaleźć i uratować Dżepetta. Aby tego dokonać, główny bohater będzie zmuszony kłamać.

Wciel się w postać Pinokia, marionetkowego mechanoida, i walcz ze wszystkim na swojej drodze, aby odnaleźć tę tajemniczą osobę. Nie oczekuj jednak pomocy po drodze, nie ufaj nikomu i nie popełniaj błędów

– czytamy w opisie produktu.

Lies of P – oficjalny gameplay cz. 1

Lies of P – oficjalny gameplay cz. 2

Deweloperzy odpowiedzialni za Lies of P wrócili z tegorocznego Gamescomu z trzema nagrodami: Most Wanted Sony PS Game, Best Role Playing Game oraz Best Action Adventure Game. Nie podano jeszcze konkretnej daty premiery. Według obecnych ustaleń gra zadebiutuje jeszcze w tym roku. Tytuł będzie dostępny na dwóch ostatnich generacjach konsol Sony i Microsoftu oraz komputerach stacjonarnych. Serwis IGN donosi, że w dniu premiery soulslike’a pojawi się on w ofercie Xbox Game Pass.

Twórcy gry Lies of P zdradzają kolejne szczegóły. Soulslike inspirowany Bloodbornem doczekał się kolejnych kilkudziesięciu minut rozgrywki. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →