Jak pandemia wpłynęła na naturę? David Attenborough pokaże to w nowym filmie „The Year Earth Changed”

Podziel się newsem:

David Attenborough zapowiada nowy film dokumentalny – The Year Earth Changed, który pokaże pozytywne strony globalnego lockdownu. Zobaczcie zwiastun.

David Attenborough pokaże, jak pandemia wpłynęła na przyrodę

Z okazji Dnia Ziemi 2021 w Apple TV + zadebiutuje The Year Earth Changed, dokument, którego narratorem jest zdobywca nagrody Emmy i BAFTA – David Attenborough. Film pokaże, jak globalny lockdown wpłynął na przyrodę.

W tym najtrudniejszym roku wielu ludzi ponownie oceniło wartość i piękno świata przyrody i czerpało z tego wielką pociechę. Ale zamknięcie stworzyło również wyjątkowy eksperyment, który rzucił światło na wpływ, jaki wywieramy na świat przyrody. Historie o tym, jak zareagowały dzikie zwierzęta, pokazały, że wprowadzanie nawet niewielkich zmian w tym, co robimy, może mieć duże znaczenie

David Attenborough

Jak czytamy na stronie Apple TV +, The Year Earth Changed to aktualny film dokumentalny, który prezentuje nowe podejście do globalnej blokady i podnoszących na duchu historii, które z niej wynikły. Od słuchania śpiewu ptaków w opuszczonych miastach, przez obserwowanie wielorybów komunikujących się w nowy sposób, po napotkanie kapibary na przedmieściach Ameryki Południowej. Ludzie na całym świecie mieli okazję obcować z naturą jak nigdy dotąd.

W godzinnym programie specjalnym widzowie będą świadkami, jak zmiany w ludzkim zachowaniu – zmniejszenie ruchu statków wycieczkowych, zamykanie plaż na kilka dni w roku, identyfikowanie bardziej harmonijnych sposobów współistnienia ludzi i dzikiej przyrody – mogą mieć głęboki wpływ na przyrodę.

The Year Earth Changed – zwiastun

Producentem The Year Earth Changed, w reżyserii Toma Bearda, jest BBC Studios Natural History Unit, a producentami wykonawczymi są Mike Gunton i Alice Keens-Soper.

Film zadebiutuje na Apple TV+ 16 kwietnia.

David Attenborough zapowiada nowy film dokumentalny – The Year Earth Changed, który pokaże pozytywne strony globalnego lockdownu. Zobaczcie zwiastun. David Attenborough pokaże, jak pandemia wpłynęła na przyrodę Z okazji Dnia Ziemi 2021 w Apple TV + zadebiutuje The Year Earth Changed, dokument, którego narratorem jest zdobywca nagrody Emmy i BAFTA – David Attenborough. Film pokaże, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.