David Attenborough zapowiada nową serię przyrodniczą „A Perfect Planet”

Podziel się newsem:

W swojej najnowszej serii najpopularniejszy brytyjski biolog David Attenborough przedstawi procesy, dzięki którym jest możliwe życie na planecie. Zobaczcie zwiastun A Perfect Planet.

David Attenborough – głos, którego warto słuchać

David Attenborough to najbardziej znany popularyzator wiedzy przyrodniczej na świecie. Mimo, że ma już 94 lata, nie zamierza się zatrzymywać i w dalszym ciągu stara się uświadamiać swoich widzów, jak ważne jest to, byśmy zatroszczyli się o naszą planetę, zamiast ją niszczyć.

W tym roku na Netflixie pojawił się dokument David Attenborough: Życie na naszej planecie, w którym brytyjski biolog wspomina swoje życie i opowiada o ewolucji życia na Ziemi, ubolewając nad zanikiem dzikiej przyrody i dzieląc się swoją wizją przyszłości.

Oprócz tego, naukowiec założył także konto na Instagramie, gdzie udostępniał informacje o najbardziej istotnych problemach ekologicznych. Obecnie nowe wpisy już się nie ukazują, ale w dalszym ciągu konto istnieje, można się z nim zapoznać. Sir David Attenborough zebrał na nim ponad 6 milionów followersów.

David Attenborough prezentuje nową serię przyrodniczą – A Perfect Planet

Już 3 stycznia, na kanale BBC One ukaże się nowa produkcja od Brytyjczyka. A Perfect Planet składać się będzie z 5 odcinków, w których pokazane zostaną przenikające się i zależne od siebie procesy, dzięki którym możliwe jest życie na Ziemi. Pierwsze cztery odcinki poświęcone będą oceanom, Słońcu, wulkanom i zjawiskom atmosferycznym. W ostatnim epizodzie dowiemy się natomiast, co może zrobić człowiek, aby przywrócić równowagę w przyrodzie.

Prace nad A Perfect Planet trwały 4 lata. Ekipa filmowa odwiedziła 31 państw na 6 kontynentach, z czego powstało łącznie ponad 3000 godzin materiału. Zobaczcie zwiastun produkcji:

W swojej najnowszej serii najpopularniejszy brytyjski biolog David Attenborough przedstawi procesy, dzięki którym jest możliwe życie na planecie. Zobaczcie zwiastun A Perfect Planet. David Attenborough – głos, którego warto słuchać David Attenborough to najbardziej znany popularyzator wiedzy przyrodniczej na świecie. Mimo, że ma już 94 lata, nie zamierza się zatrzymywać i w dalszym ciągu stara […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.