kadr z teledysku „Dwubiegunowość”

Intruz z nowym singlem. Sprawdź “Spalone słoneczniki”

Obserwuj nas na instagramie:

Na kanale wytwórni Step Records pojawił się nowy kawałek zwiastujący nadchodzącą płytę Intruza. Gościnnie w utworze nawija Vin Vici. Sprawdź!

Intruz ft. Vin Vinci – Spalone słoneczniki 

Intruz prezentuje klip do numeru Spalone słoneczniki, w którym gościnnie udzielił się Vin Vinci. Za produkcje muzyczną odpowiada Pablo, klip wykonała ekipa 032 produkcje. Singiel ten promuje album Intruza pt. Owoce grzechu. Więcej o płycie na Preorder.pl!

– czytamy w opisie piosenki

Nowa płyta Intruza

Promocja krążka Za niewinność, piątego wydawnictwa w dyskografii opolanina, trwa w najlepsze. Co już wiemy o nadchodzącym albumie?

Swoją premierę ma ujrzeć 24 czerwca i będzie nosił tytuł Owoce grzechu. Jak do tej pory zwiastują go dwa single: tytułowe Spalone słoneczniki oraz Za niewinność z gościnnym udziałem Peji. Tak o płycie wypowiadają się wydawcy:

Owoce grzechu – czwarty solowy album Intruza wydany wspólnie ze Step Records! Artysta jak zawsze prezentuje wydawnictwo spójne i pełne emocji. Znajdziemy na nim m.in. oparte na faktach storytellingi, których bohaterami często są ludzie młodzi, mający przed sobą całe życie, jednak ich los nie jest dla nich łaskawy – to właśnie Owoce Grzechu.

Za brzmienie albumu odpowiedzialni są w większości producenci, z którymi Intruz w przeszłości wielokrotnie współpracował, tak więc fani będący z raperem od pierwszej płyty z pewnością nie będą zawiedzeni. Swoimi produkcjami oddali oni klimat krainy, w której żyć przyszło “lokalnemu chłopaczkowi”. Krainy, w której grzech rodzi swoje owoce.

Owoce grzechu w preoderze możecie zamówić tutaj.

Przeczytaj także: Mamy nowy teledysk do kawałka ze składanki Hip Hop 4 Ukraine

intruz
Okładka albumu „Owoce grzechu”, Step Records 2022

Przeczytaj także: Szpaku w nowym singlu odniósł się do transpłciowości swojego podopiecznego

Na kanale wytwórni Step Records pojawił się nowy kawałek zwiastujący nadchodzącą płytę Intruza. Gościnnie w utworze nawija Vin Vici. Sprawdź! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Intruz ft. Vin Vinci […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →