kadr z teledysku „Dwubiegunowość”

Intruz z nowym singlem. Sprawdź „Spalone słoneczniki”

Podziel się newsem:

Na kanale wytwórni Step Records pojawił się nowy kawałek zwiastujący nadchodzącą płytę Intruza. Gościnnie w utworze nawija Vin Vici. Sprawdź!

Intruz ft. Vin Vinci – Spalone słoneczniki 

Intruz prezentuje klip do numeru Spalone słoneczniki, w którym gościnnie udzielił się Vin Vinci. Za produkcje muzyczną odpowiada Pablo, klip wykonała ekipa 032 produkcje. Singiel ten promuje album Intruza pt. Owoce grzechu. Więcej o płycie na Preorder.pl!

– czytamy w opisie piosenki

Nowa płyta Intruza

Promocja krążka Za niewinność, piątego wydawnictwa w dyskografii opolanina, trwa w najlepsze. Co już wiemy o nadchodzącym albumie?

Swoją premierę ma ujrzeć 24 czerwca i będzie nosił tytuł Owoce grzechu. Jak do tej pory zwiastują go dwa single: tytułowe Spalone słoneczniki oraz Za niewinność z gościnnym udziałem Peji. Tak o płycie wypowiadają się wydawcy:

Owoce grzechu – czwarty solowy album Intruza wydany wspólnie ze Step Records! Artysta jak zawsze prezentuje wydawnictwo spójne i pełne emocji. Znajdziemy na nim m.in. oparte na faktach storytellingi, których bohaterami często są ludzie młodzi, mający przed sobą całe życie, jednak ich los nie jest dla nich łaskawy – to właśnie Owoce Grzechu.

Za brzmienie albumu odpowiedzialni są w większości producenci, z którymi Intruz w przeszłości wielokrotnie współpracował, tak więc fani będący z raperem od pierwszej płyty z pewnością nie będą zawiedzeni. Swoimi produkcjami oddali oni klimat krainy, w której żyć przyszło „lokalnemu chłopaczkowi”. Krainy, w której grzech rodzi swoje owoce.

Owoce grzechu w preoderze możecie zamówić tutaj.

Przeczytaj także: Mamy nowy teledysk do kawałka ze składanki Hip Hop 4 Ukraine

intruz
Okładka albumu „Owoce grzechu”, Step Records 2022

Przeczytaj także: Szpaku w nowym singlu odniósł się do transpłciowości swojego podopiecznego

Na kanale wytwórni Step Records pojawił się nowy kawałek zwiastujący nadchodzącą płytę Intruza. Gościnnie w utworze nawija Vin Vici. Sprawdź! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →