Zbliżają się Integralia Poznań 2019. Sprawdź, co będzie się działo


10 maja 2019

Podziel się newsem:

Integralia to studencki festiwal stworzony przez samorządy Uniwersytetu Ekonomicznego i Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Tegoroczna edycja odbędzie już 16 maja!

Integralia Poznań odbywają się od 2016 roku i łączą w sobie zawody sportowe, największą studencką, plenerową scenę stand-up i koncerty gwiazd.

Jeżeli chodzi o koncert, to podczas tegorocznej edycji wystąpi Bedoes. Raper współpracuje z wytwórnią SBM Label, której nakładem wydał dwa albumy, oba wyprodukował Kubi Producent.
Bedoes ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak: Solar, Białas, Taco Hemingway czy Quebonafide.

Na stand-upowej scenie zobaczymy natomiast jednego z najpopularniejszych komików w Polsce Łukasza Lotka Lotkowskiego, a także Tomka Kołeckiego, Jaśka Borkowskiego, Mateusza Sochę i Karola Modzelewskiego.

Integralia odbędą się już 16 maja na Stadionie przy AWF. Wstęp dla studentów jest darmowy. Pozostałe osoby mogą kupić wejściówki na stronie Biletomat.pl.

Jak co roku, maj w Poznaniu obfituje w studenckie imprezy. Za nami Wielkie Grillowanie, w dniach 10-11 maja odbędzie się Polibuda Open Air, a zwieńczeniem będą Juwenalia Poznańskie 23-25 maja.

Integralia to studencki festiwal stworzony przez samorządy Uniwersytetu Ekonomicznego i Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Tegoroczna edycja odbędzie już 16 maja! Integralia Poznań odbywają się od 2016 roku i łączą w sobie zawody sportowe, największą studencką, plenerową scenę stand-up i koncerty gwiazd. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →