fot. materiały promocyjne

Injury Reserve zagrają w Warszawie!


23 listopada 2022

Podziel się newsem:

Trochę musieliśmy poczekać, ale wreszcie są! Injury Reserve zaprezentują w Warszawie materiał ze swojej ostatniej płyty – By the Time I Get to Phoenix.

Czołowi przedstawiciele undergroundu

Historia Injury Reserve to jedna z najbardziej poruszających opowieści współczesnego rapu. Po debiucie mixtapem Live from the Dentist Office w 2015 r. z miejsca stali się jednym z najgorętszych składów amerykańskiego undergroundu. Kolejne albumy umacniały ich tylko na pozycji prekursorów nowej fali, a festiwale na całym świecie walczyły o to, aby trio z Arizony zagrało na ich scenach. Świeżość, z jaką poruszali się w alternatywnych klimatach, zachwyciła słuchaczy na całym świecie. Po wydanym w 2019 r. pierwszym legalnym albumie zatytułowanym po prostu Injury Reserve nikt już nie miał wątpliwości co do ich talentu. W czerwcu 2020 r. wydarzyła się jednak tragedia, która wstrząsnęła zespołem. W wieku zaledwie 32 lat zmarł Stepa J. Groggs, jeden z dwóch raperów z grupy. Injury Reserve już jako duet nagrali featy do utworów m.in. Dos Monos czy Aminé, a niemal równo rok po tragedii zaprezentowali światu swoje drugie LP, By the Time I Get to Phoenix. Jest ono dedykowane Groggsowi, a rozpacz, którą przeżyli pozostali członkowie zespołu, jest wyczuwalna w każdym dźwięku. Może to sprawiło, że wielu krytyków okrzyknęło ten album mianem płyty roku 2021.

Injury Reserve – Knees

Kup bilety na koncert Injury Reserve w Warszawie!

Już dziś, 23 listopada, Injury Reserve wystąpią w klubie Hybrydy w Warszawie. Występ wyczekiwany jest aż od lutego, kiedy to początkowo duet miał zagrać w naszym kraju. Z pewnością koncert będzie w dużej mierze poświęcony albumowi By the Time I Get to Phoenix, jednak starsi fani mogą być pewni, że nie zabraknie także hitów z debiutanckiego legalnego albumu, czyli Floss, które najmocniej odbiły się w rapowym świecie. Bilety na koncert są dostępne na stronie biletomat.pl.

Trochę musieliśmy poczekać, ale wreszcie są! Injury Reserve zaprezentują w Warszawie materiał ze swojej ostatniej płyty – By the Time I Get to Phoenix. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Kup bilety na koncert Injury Reserve!

Biletomat.pl
65 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →