kadr z teasera „Informacji zwrotnej”

Będzie hit na miarę „Ślepnąc od świateł”? Teaser „Informacji zwrotnej”


14 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił pierwszy teaser serialowej adaptacji powieści Jakuba Żulczyka Informacja zwrotna, która trafi na platformę Netflix.

Na fali sukcesu Ślepnąc od świateł

Patrząc na to, jak ogromnym sukcesem było Ślepnąć od świateł, serial HBO na podstawie powieści Jakuba Żulczyka o tym samym tytule, ciężko się dziwić, że szybko znaleźli się chętni, by zekranizować inne jego książki. Od jakiegoś czasu wiadomo, że w przygotowaniu jest serialowe Wzgórze Psów od Netfliksa. Nie jest to jednak jedyna powieść Żulczyka, której ekranizacja trafi na tę platformę. W sieci pojawił się właśnie teaser serialu Informacja zwrotna.

Zgodnie z opisem, to opowieść o uzależnionym od alkoholu byłym muzyku rockowym, który wyrusza w najmroczniejsze zakamarki Warszawy, by odnaleźć swojego zaginionego w tajemniczych okolicznościach syna. W rolę głównego bohatera wcielił się Arkadiusz Jakubik. Jego syna zagra natomiast Jakub Sierenberg. Za reżyserię Informacji zwrotnej odpowiada Leszek Dawid – znany m.in. z filmu Jesteś Bogiem, czy innego serialu Netfliksa: W głębi lasu. Na ten moment nie wiadomo, kiedy zadebiutuje najnowsza ekranizacja powieści Jakuba Żulczyka.

Teaser serialu Informacja zwrotna

Dawno temu w Warszawie

Choć większość z was prawdopodobnie historię opowiedzianą w Ślepnąc od świateł zna nie tyle z kart powieści, ile z serialu HBO to ostatnie informacje od Jakuba Żulczyka z pewnością was ucieszą. Już 16 października na półki sklepowe trafi Dawno temu w Warszawie – pisana przez autora w tajemnicy kontynuacja Ślepnąc od świateł. Nawet jeśli nie po drodze wam z książkami, powinniście się cieszyć. Patrząc na to, że serial okazał się wielkim hitem, być może nawet większym niż sama książka i spotkał się z pozytywnym odbiorem zarówno widzów, jak i krytyków ciężko wyobrazić sobie, że Dawno temu w Warszawie nie zostanie zekranizowane. Chociaż na to przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Ale póki co na SkyShowtime możemy oglądać serial Warszawianka, do którego Żulczyk napisał scenariusz. O naszych wrażeniach z seansu opowiadaliśmy tu:

Do sieci trafił pierwszy teaser serialowej adaptacji powieści Jakuba Żulczyka Informacja zwrotna, która trafi na platformę Netflix. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Na fali sukcesu Ślepnąc od świateł Patrząc […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →