materiały prasowe fot. Robert Pałka

Trailer „Informacji zwrotnej” na podstawie Jakuba Żulczyka


30 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Na kanał Netfliksa trafił pierwszy trailer serialu Informacja zwrotna stworzonego na podstawie powieści Jakuba Żulczyka.

Żulczykomania przenosi się na ekrany

Sukces serialu Ślepnąc od świateł sprawił, że kolejne ekranizacje powieści Jakuba Żulczyka stały się pewnikiem. Zainteresowanie serialami na podstawie jego twórczości urosło do tego stopnia, że już dziś wiele osób wyczekuje adaptacji jego najnowszej powieści Dawno temu w Warszawie. Zanim jednak na ekrany trafi kontynuacja Ślepnąc od świateł zobaczymy produkcje na podstawie innych książek Jakuba Żulczyka.

Jakiś czas temu świat obiegła informacja o pracach nad ekranizacją Wzgórza psów, podczas gdy dużo bardziej zaawansowane prace były prowadzone nad serialem na podstawie powieści Informacja zwrotna. Na kanał youtube’owy Netfliksa trafił dziś pierwszy trailer serialu z Arkadiuszem Jakubikiem w roli Marcina Kani, głównego bohatera serialu. Zgodnie z opisem pod trailerem, jest to opowieść o uzależnionym od alkoholu byłym muzyku rockowym, który wyrusza w najmroczniejsze zakamarki Warszawy, by odnaleźć swojego zaginionego w tajemniczych okolicznościach syna.

Syna Arkadiusza Jakubika zagra Jakub Sierenberg. Za reżyserię Informacji zwrotnej odpowiada Leszek Dawid – znany m.in. z filmu Jesteś Bogiem, czy innego serialu Netfliksa: W głębi lasu. Poznaliśmy także dokładną datę premiera ekranizacji powieści Jakuba Żulczyka. Serial zadebiutuje na Netfliksie już w przyszłym miesiącu, a dokładniej 15 listopada.

Trailer Informacji zwrotnej

Na kanał Netfliksa trafił pierwszy trailer serialu Informacja zwrotna stworzonego na podstawie powieści Jakuba Żulczyka. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Żulczykomania przenosi się na ekrany Sukces serialu Ślepnąc od świateł […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →