Fot. Rafał Kudyba

Igor Herbut podpali swój „Chrust” muzycznymi emocjami podczas jesiennej trasy koncertowej


09 września 2021

Podziel się newsem:

Igor Herbut ruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której po raz pierwszy zaprezentuje na żywo swój solowy album – Chrust. Sprawdźcie, gdzie zagra!

Chrust zapłonie na koncertach w całej Polsce

Chrust, debiutancki solowy album Igora Herbuta, długo czekał na swój czas, aby w końcu zapłonąć. Ten wydany w samym ogniu pandemicznych zdarzeń, w marcu 2020 roku, intymny i osobisty materiał nie miał jeszcze szansy rozwinąć swoich skrzydeł w warunkach koncertowych. Ponoć jednak wyczekane smakuje najlepiej, a Chrust w końcu podpali energia muzyki granej na żywo. Już tej jesieni.

Zobacz również: Igor Herbut przypomina o emocjach, które przecież są w muzyce najważniejsze – recenzja albumu „Chrust”

Igor Herbut Chrust koncerty
Igor Herbut – „Chrust”, okładka albumu

Pod koniec października Igor Herbut zamierza wyruszyć ze swoim solowym albumem w Polskę. Na jego koncertowej mapie znalazło się co prawda tylko dziewięć miast, ale możemy być pewni, że każdy z tych muzycznych wieczorów w akompaniamencie Chrustu będzie wyjątkowy i przepełniony ważnymi emocjami. Sam Igor pisze na swoim Facebooku:

Postanowiłem, że to zrobię! Jestem bardzo szczęśliwy, że spotkam się z Wami na mojej pierwszej i wyjątkowej trasie z solowym albumem pt. „Chrust”. Ci, którzy mieli już okazję wysłuchać „Chrustu” na żywo, na tych dwóch jedynych dotąd koncertach – najczęściej pisali, że ten koncert to ukojenie dla duszy, błogość i podróż w głąb własnych emocji.

Igor Herbut – Tańczmy (Band Version, Live Session)

Igor Herbut rusza w trasę koncertową z Chrustem. Sprawdź, gdzie zagra!

Jak sami widzicie – nie może Was zabraknąć na tej trasie! Sprawdźcie, gdzie Chrust zabrzmi na żywo w najbliższych miesiącach!

  • 22 października – Trouń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
  • 23 października – Poznań, Aula Artis
  • 24 października – Szczecin, Fiharmonia im. M. Karłowicza
  • 7 listopada – Gdańsk, Stary Maneż
  • 10 listopada – Warszawa, Palladium
  • 14 listopada – Łodź, Klub Wytwórnia
  • 27 listopada – Wrocław, Sala Audytoryjna w WCK
  • 1 grudnia – Lublin, Centrum Spotkania Kultur
  • 4 grudnia – Kraków, Klub Studio
Igor Herbut Chrust koncerty
Igor Herbut – „Chrust”, koncerty

Zobacz również: „Przeszedłem przez furtkę, która się za mną zamknęła i jestem w innym świecie” – wywiad z Igorem Herbutem

Igor Herbut ruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której po raz pierwszy zaprezentuje na żywo swój solowy album – Chrust. Sprawdźcie, gdzie zagra! Chrust zapłonie na koncertach w całej Polsce Chrust, debiutancki solowy album Igora Herbuta, długo czekał na swój czas, aby w końcu zapłonąć. Ten wydany w samym ogniu pandemicznych zdarzeń, w marcu 2020 […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →