IAMDDB już w marcu zagra koncert w Polsce


12 lutego 2020

Podziel się newsem:

Brytyjska raperka i wokalistka IAMDDB pojawi się w Polsce już 18 marca. Mamy bilety na ten koncert. Sprawdźcie szczegóły.

Poznajcie IAMDDB

IAMDDB, czyli właściwie Diana De Brito, to brytyjska raperka i wokalistka. Urodziła się w Portugalii, lecz w bardzo młodym wieku przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii, a dokładniej do Manchesteru, gdzie szlifowała swoje skillsy.

iamddb
Fot. Seye Isikalu

Debiut muzyczny zaliczyła w 2016 roku, publikując pierwszy wolumin EPki Waeveybby, jednak największą popularność przyszła wraz z wydaniem albumu Hoodrich Vol. 3, na którym znalazł się jej dotychczasowy, największy przebój, czyli Shade

IAMDDB – Shade

Raperka w 2019 roku wydała swój kolejny album – Swervvvvv.5. Natomiast w 2020 roku możemy spodziewać się kolejnego wydawnictwa. Nie tak dawno, światło dzienne ujrzał jej nowy singiel zatytułowany Night Kapp oraz minialbum Kare Package.

W swoich utworach raperka miesza hip-hop, trap oraz soul i trzeba powiedzieć, że robi to z dużym rozmachem. Momentami przypomina Jojrę Smith, jednak tylko z pozoru, bowiem Diana wypracowała sobie własny styl. Warto również wspomnieć, że IAMDDB to także wzięta modelka. Realizowała między innymi kampanie reklamowe dla takich marek jak IVY PARK, czy MONCLER GENIUS.

Europejska trasa koncertowa IAMDDB

IAMDDB wyrusza w europejską trasę koncertową, podczas której ma zagrać aż 23 koncerty, w tym jeden w Polsce. Raperka zagra w naszym kraju już 18 marca w warszawskim klubie Stodoła. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl

Brytyjska raperka i wokalistka IAMDDB pojawi się w Polsce już 18 marca. Mamy bilety na ten koncert. Sprawdźcie szczegóły. Poznajcie IAMDDB IAMDDB, czyli właściwie Diana De Brito, to brytyjska raperka i wokalistka. Urodziła się w Portugalii, lecz w bardzo młodym wieku przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii, a dokładniej do Manchesteru, gdzie szlifowała swoje skillsy. Debiut […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

IAMDDB, 18.03.2020, Warszawa, Klub Stodoła

Biletomat.pl
od 79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →