HVOB w Niebie z gościem specjalnym z Mumford and Sons


07 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

HVOB odwiedzą w kwietniu Warszawę. Wiadomo już, że gościem specjalnym trasy będzie Winston Marshall z Mumford and Sons.

Austriacki duet HVOB 23 kwietnia wystąpi w Warszawskim klubie Niebo. Po wydaniu albumu “Trialog” w 2015 r. Paul Wallner i Anna Müller wystąpili na wszystkich sześciu kontynentach – podczas wyprzedanych koncertów z serii Boiler Room, ARTE w Paryżu czy podczas festiwalu Burning Man. Teraz producencki duet przygotowuje się do wydania trzeciego albumu “Silk”, który pojawi się na półkach sklepowych w marcu 2017. Będzie to pierwsza płyta opublikowana przez nową wytwórnię HVOB Tragen Records.

To właśnie w ramach trasy promującej tę płytę zespół przyjedzie do Polski. Nowy materiał ma być bardziej mroczny i klimatyczny. Po raz pierwszy w historii duet zaprosił do współpracy innych artystów. Jednym z nich jest Winston Marshall z Mumford and Sons, którego będziemy mieli szansę usłyszeć na koncercie w Warszawie – Marshall będzie gościem specjalnym trasy promującej płytę “Silk”.

Bilety na koncert HVOB w klubie Niebo dostępne są na Biletomat.pl.

Posłuchajcie pierwszego wspólnego utworu HVOB i Winstona Marshalla:

HVOB odwiedzą w kwietniu Warszawę. Wiadomo już, że gościem specjalnym trasy będzie Winston Marshall z Mumford and Sons. Austriacki duet HVOB 23 kwietnia wystąpi w Warszawskim klubie Niebo. Po wydaniu albumu “Trialog” w 2015 r. Paul Wallner i Anna Müller wystąpili na wszystkich sześciu kontynentach – podczas wyprzedanych koncertów z serii Boiler Room, ARTE w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →