Hozier śpiewa „The Parting Glass” w hołdzie ofiarom COVID-19


17 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Hozier podzielił się nowym utworem, który zaprezentował podczas programu Late Late Show. Artysta dedykuje swoje wykonanie ofiarom COVID-19.

The Parting Glass to pieśń wywodząca się ze Szkocji, która za sprawą muzyka Tommy’iego Makema przeniosła się do kultury irlandzkiej. Balladę często wykonuje się przede wszystkim na irlandzkich pogrzebach.

Hozier z własną wersją The Parting Glass dla walczących z koronawirusem

Hozier, będący właśnie Irlandczykiem, przygotował własną wersję tej tradycyjnej pieśni, którą premierowo wykonał w irlandzkim programie The Late Late Show. Gospodyni odcinka, Miriam O’Callaghan, zasugerowała, aby to poruszające wykonanie zadedykować osobom, które zmarły z powodu koronawirusa COVID-19 i tym, którzy stojąc na pierwszej linii zagrożenia walczą z pandemią.

Hozier The Parting Glass

Tak też się stało. Hozier zaprezentował pełne emocji wykonanie The Parting Glass w pustym studiu telewizyjnym, co dodało jego występowi dodatkowej dramaturgii. Artysta postanowił wydać ten utwór i właśnie dziś dzieli się swoim wykonaniem live z programu The Late Late Show, którego możecie już słuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Hozier – The Parting Glass, posłuchaj

Hozier przekazuje dochody ze swojego nowego utworu na cele charytatywne

Hozier postanowił wszystkie uzyskane z tytułu sprzedaży i słuchalności swojego wykonania utworu The Parting Glass dochody przekazać na rzecz ISPCC – Irlandzkiego Stowarzyszenia Zapobiegania Okrucieństwu wobec Dzieci. Artysta zachęca, aby jego fani również przyłączyli się do pomocy zagrożonym dzieciom, w tym wyjątkowym czasie domowej izolacji.

Hozier podzielił się nowym utworem, który zaprezentował podczas programu Late Late Show. Artysta dedykuje swoje wykonanie ofiarom COVID-19. The Parting Glass to pieśń wywodząca się ze Szkocji, która za sprawą muzyka Tommy’iego Makema przeniosła się do kultury irlandzkiej. Balladę często wykonuje się przede wszystkim na irlandzkich pogrzebach. Hozier z własną wersją The Parting Glass dla […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →