Holak niespodziewanie wydał płytę jako gazetę


15 lutego 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

To znaczy gazetę z płytą. Holak poszedł drogą Franka Oceana i wydał magazyn. Znajdziecie go na półkach z prasą.

Bez żadnej zapowiedzi wczoraj ukazał się solowy album Holaka. Mateusz nie wydał go jednak w typowym plastikowym opakowania albo digipacku, ale jako magazyn, który znajdziecie na półkach z prasą muzyczną. Na pewno jest w Empikach, ale szukajcie też w kioskach.

Płyty „The Introvert” można także posłuchać w serwisie TIDAL. Krążek składa się z 18 utworów, nie mogło też na nim zabraknąć muzycznych gości. Sam magazyn urozmaicają ilustracje autorstwa Forina, Beaty Śliwińskiej oraz Oskara Podolskiego.

holak the introvert

Kto pomyślałby, że w takiej formie płytę dostaną fani czekający na nią w liczącej ponad 1000 osób grupie FB „Holak, kiedy płyta?”. O swoich najwierniejszych fanach Holak też nie zapomniał – już kilka tygodni temu podzielił się nowym materiałem z niektórymi fanami, którzy otrzymali w niespodziance gotową płytę, jeśli skusili się na zamówienie kubka lub czapki z logiem artysty.

Mateusz Holak – muzyk gitarowego zespołu Kumka Olik oraz hip-hopowego duetu Małe Miasta. Autor tekstów dla projektu SONAR. Producent muzyczny mający na koncie współpracę z takimi raperami jak W.E.N.A. czy Ten Typ Mes. Grafik projektujący okładki dla takich artystów jak Happysad, Smolik czy Wojtek Mazolewski. Zajmuje się również projektowaniem odzieży dla wytwórni Alkopoligamia. Introwertyk.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także