Heathen Crusade 2021 – Primordial, Naglfar, Rome zagrają w Polsce


19 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Rok 2021 zapowiada się ciekawie dla wszystkich fanów ciężkich brzmień. Już w kwietniu zagrają dla Was Primordial, Naglfar i Rome. Sprawdźcie szczegóły!

Przyszły rok przyniesie wiele wydarzeń muzycznych, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających. Z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Jeśli jesteście fanami rocka i metalu, to dwa kwietniowe eventy są dla Was. Primordial, Naglfar i Rome zagrają we Wrocławiu i w Warszawie.

Primordial i ich jubileuszowa trasa

Irlandzka grupa Primordial rusza w trasę z okazji jubileuszu trzydziestolecia. Do swoich koncertów zaprosili szwedzką grupę Naglfar i neofolkowy projekt Rome.

Primordial
Primordial

Primordial – przedstawiciele drugiej fali black metalu

Grupa została założona w Dublinie. Z pewnością jest to najbardziej rozpoznawalny zespół metalowy z Irlandii. Primordial mają na swoim koncie 9 albumów. Najważniejsze z nich to: The Gathering Wilderness, To the Nameless Dead oraz Where Greater Men Have Fallen.

Primordial – Exile Amongst the Ruins

Grupie przewodzi Alan ” Nemtheanga” Averril. Artyści znani są z łączenia inspiracji sceną norweską z lat 90′ z elementami irlandzkiej kultury. Nie dziwi więc, że do jubileuszowej trasy zaprosili skandynawską grupę Naglfar.

Naglfar – melodyjny black metal ze Szwecji

Zespół powrócił po ośmioletniej przerwie. Nowy album Cerecloth został wydany w maju tego roku. Dlatego nadchodząca trasa stała się idealnym miejscem, do promowania nowego materiału.

Naglfar – Cerecloth

Gitarzysta grupy, Andreas Nilsson określił w taki sposób nowe wydawnictwo zespołu: Zwyczajowe śmierć i zniszczenie.

Rome – projekt neofolkowy

Jerome Reuter, który pochodzi z Luksemburga, jest ojcem projektu Rome. Wyjątkowość materiału polega na wyjątkowym połączeniu bardzo poetyckich tekstów i subtelność melodii z inspiracjami czerpanymi z pieśni ludowej i dark ambientu.

Rome – Kali Yuga Uber Alles

W twórczości Rome można również znaleźć elementy popu, rocka akustycznego i cold wave.

Primordial, Naglfar, Rome – koncerty w Polsce – bilety

Heathen Crusade 2021 – Primordial, Naglfar, Rome – Wrocław – 18.04.2021

Pierwszy koncert odbędzie się 18 kwietnia 2021 roku we wrocławskiej Pralni. Bilety możecie kupić na stronie Biletomat.pl.

Heathen Crusade 2021 – Primordial, Naglfar, Rome – Warszawa – 19.04.2021

Warszawski koncert będzie miał miejsce dzień później, 19 kwietnia 2021 roku w Proximie. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Rok 2021 zapowiada się ciekawie dla wszystkich fanów ciężkich brzmień. Już w kwietniu zagrają dla Was Primordial, Naglfar i Rome. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →