fot. Netflix

„Heartstopper” rozpoczyna nową przygodę. Produkcja 2. sezonu serialu ruszyła


23 września 2022

Podziel się newsem:

Heartstopper nie będzie jednorazowym wyskokiem. Netflix dotrzymał słowa, a praca nad produkcją, która otrzymała zielone światło, właśnie wystartowała.

Netflixowe serca zabiją ponownie

Komiksy Alice Oseman (będące punktem wyjścia dla serialowej produkcji) po pierwszym sezonie serialu zdobyły ogromną popularność. Nie ma się jednak czemu dziwić – publika Netflixa już od pierwszych minut była oczarowana historią Charliego i Nicka, a także ciepłem bijącym z ich relacji, która przeciwstawiała się uniwersalnym problemom. Dzięki tak prostym na pierwszy rzut oka zabiegom popularność serialu wzrosła do niebotycznych rozmiarów, a sam Netflix nie miał zamiaru hamować zachwytów swoich subskrybentów. Teraz okazało się, że Heartstopper powróci do nas w 2. sezonie – produkcja właśnie ruszyła!

Przeczytaj także: Heartstopper: bardzo trudno jest być sobą [recenzja]

heartstopper netflix drugi trzeci sezon premiera
fot. Netflix

Serial będący opowieścią o relacji Charliego (Joe Locke) i Nicka (Kit Connor) powraca na nasze ekrany. Już kilka dni po premierze produkcji na Netflixie platforma potwierdziła, że Heartstopper powróci z drugim i trzecim sezonem! Długo jednak przyszło nam czekać na oficjalny start kręcenia kolejnej odsłony. Wczoraj – 22 września – oczekiwanie dobiegło jednak końca. Co wiemy o zbliżającym się 2. sezonie?

Heartstopper – co wiemy o drugim sezonie?

Produkcja zadebiutuje na naszych ekranach najprawdopodobniej w pierwszej połowie 2023 roku. W obsadzie serialu po raz kolejny pojawią się Joe Locke i Kit Connor, którzy powrócą jako Charlie i Nick. Będą też: William Gao i Yasmin Finney (Tao i Elle), a także Tobie Donovan, Kizzy Edgell i Corinna Brown (Isaac, Darcy i Tara). Najprawdopodobniej zobaczymy również: Sebastiana Crofta (Ben), Rheę Norwood (Imogen), Cormaca Hyde-Corrina (Harry) i Jenny Walser (Tori). Powróci też: Chetna Pandya (trener Singh), Fisayo Akinade (pana Ajayi), Joseph Balderrama (Julio Spring) oraz Alan Turkington (Pan Lange).

W serialu pojawią się również nowi bohaterowie, a będą to:

Leila Khan jako Sahar Zahid – uczennica szkoły Higgs,
Jack Barton jako David Nelson – starszy brat Nicka,
Bradley Riches jako James McEwan – uczeń szkoły Truham,
Nima Taleghani jako Pan Farouk – nauczyciel w szkole Truham.

Wyczekujcie więc nowego sezonu, który z pewnością po raz kolejny roztopi niejedno serce.

Heartstopper nie będzie jednorazowym wyskokiem. Netflix dotrzymał słowa, a praca nad produkcją, która otrzymała zielone światło, właśnie wystartowała. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →