fot. Netflix

Co działo się za zamkniętymi drzwiami pałacu Buckingham? Jest zwiastun dokumentu „Harry i Meghan”


01 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Właśnie zadebiutował pierwszy zwiastun serialu dokumentalnego Harry i Meghan. Produkcja Netfliksa skupi się na ich relacji oraz kulisach opuszczenia rodziny królewskiej.

Harry i Meghan zapraszają do pałacu Buckingham

Netflix w końcu nieco rozwiał aurę tajemnicy, choć ta nadal będzie się unosić. Pojawił się zwiastun serialu dokumentalnego Harry i Meghan, który opowie o relacji księcia Harry’ego z Meghan Markle, ich małżeństwie oraz zabierze widzów za drzwi królewskiego pałacu Buckingham. Harry & Meghan przedstawi także kulisy ich odejścia z rodziny królewskiej. Reżyserią dokumentu zajęła się Liz Garbus, która na swoim koncie ma dwie nagrody Emmy za What Happened, Miss Simeone? oraz Demony z Abu Ghraib.

Miło jest dla odmiany mieć kogoś, komu możemy zaufać i opowiedzieć naszą historię – a jest to doświadczona reżyserka, którą podziwiam. Mój mąż nie miał wcześniej okazji zaznać pracy w branży filmowej. […] Niesamowicie było przebywać wśród ludzi, którzy mają aż tyle kreatywnej energii, pracują razem i chcą podzielić się swoim własnym zdaniem

– skomentowała Meghan Markle w wywiadzie dla “Variety”.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy Harry i Meghan trafi na Netfliksa.

Harry i Meghan – teaser

Korona lekko zsuwa się z głowy

W świecie filmów i seriali zaczyna pojawiać się coraz więcej treści związanych z brytyjską rodziną królewską. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu swoją premierę miał piąty sezon netfliksowego serialu The Crown. Skupiał się on na latach 1991-1997. Zwyczajowo już, w tej odsłonie nastąpiła zmiana obsady, która oddaje upływ czasu. Królową Elżbietę zagrała Imelda Staunton, w rolę księcia Filipa wcielił się Jonathan Pryce, księżniczka Małgorzata to kreacja Lesley Manville, a twarzą księcia Karola był Dominic West. Oprócz tego, w tym sezonie większą rolę odegrała księżna Diana, w którą wcieliła się Elizabeth Debicki. Piąty sezon The Crown zebrał w większości w miarę pozytywne recenzje, ale nie brakło głosów o braku klimatu czy mało wciągającym scenariuszu.

Właśnie zadebiutował pierwszy zwiastun serialu dokumentalnego Harry i Meghan. Produkcja Netfliksa skupi się na ich relacji oraz kulisach opuszczenia rodziny królewskiej. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →