Gwiazdy w spotach reklamowych znanych marek!


12 lutego 2019

Podziel się newsem:

Obejrzyj najciekawsze reklamy, w których wystąpiły największe nazwiska kina i  muzyki!

Znane marki do swoich kampanii często zapraszają najpopularniejsze gwiazdy ze świata muzyki i filmu, co zwiększa zainteresowanie i sprzedaż produktów. Najwięcej tego typu reklam powstaje na potrzeby finału Super Bowl.

Zobacz kilka najpopularniejszych przykładów:

Cardi B – Pepsi

Raperka wzięła udział w najnowszym spocie reklamowym napoju Pepsi. Reklama powstała na potrzeby tegorocznego finału Super Bowl. W spocie pojawia się także Steve Carell i Lil’Jon.

Michael Bublé – bubly

Reklama również z finału Super Bowl. Wokalista znany głównie z piosenek świątecznych w supermarkecie poprawia y na é na puszkach napoju bubly.

George Clooney – Nespresso

Aktor jest wieloletnim ambasadorem marki Nespresso. W tym spocie wciela się w rolę rycerza w filmie kostiumowym, który wychodzi w ekranu kinowego i przemierza miasto w poszukiwaniu najlepszej kawy. W spocie występuje także znana z serialu Gra o Tron Natalie Dormer.

Elton John – Snickers

Marka batonów jest znana z hasła „Glodny nie jesteś sobą”. Akcja reklamy rozgrywa się w trakcie bitwy rapowej. Piosenkarz wykonuje utwór Don’t Go Breaking My Heart. Po zjedzeniu Snickersa zmienia się  rapera Boogie.

Macaulay Culkin – Google Assistant

Aktor po 28 latach wraca do domu z kultowego filmu Kevin sam w domu. W reklamie Macaulay odtwarza sceny w filmu, tym razem jednak pomaga mu Google Assistant. Spot został wypuszczony tuż przed świętami i idealnie wpasował się w okres, kiedy film jest najbardziej popularny.

Lana del Rey, Jared Leto – Gucci

Kampania zapachu Gucci Forever Guilty osadzona jest w stylu lat 50. W reklamie Lana del Rey i Jared Leto są parą, która spędza czas w supermarkecie i lokalnej knajpie. Dodatkowo w roli kelnerki występuje Courtney Love.

Peter Dinklage, Morgan Freeman – Doritos, Mountain Dew

Podczas ubiegłorocznego finału Super Bowl została pokazana reklama z udziałem aktora znanego z Gry o Tron – Petera Dinklage’a i Morgana Freemana. W reklamie  chipsów Doritos i napoju Mountain Dew obaj aktorzy ruszają ustami do utworów wykonywanych przez mistrzów szybkiego rapu – Missy Elliott i Busta Rhymes’a.

Steven Tyler – Kia

Znany rockman wziął udział w kampanii samochodu marki  Kia. W spocie muzyk bierze udział w wyścigu samochodowym. Jazda autem widocznie odmładza artystę.

A Wy jakie macie swoje ulubione reklamy z udziałem gwiazd?

Obejrzyj najciekawsze reklamy, w których wystąpiły największe nazwiska kina i  muzyki! Znane marki do swoich kampanii często zapraszają najpopularniejsze gwiazdy ze świata muzyki i filmu, co zwiększa zainteresowanie i sprzedaż produktów. Najwięcej tego typu reklam powstaje na potrzeby finału Super Bowl. Zobacz kilka najpopularniejszych przykładów: Cardi B – Pepsi Raperka wzięła udział w najnowszym spocie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: