„Guns Akimbo” – nowy film z Danielem Radcliffem trafił na CDA Premium


10 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Komedia z Danielem Radcliffem w roli głównej, Guns Akimbo, zamiast na ekrany kin, trafiła od razu do serwisu streamingowego CDA Premium. O czym jest film?

W czasie panującej pandemii koronawirusa, twórcy wielu filmów musieli przełożyć premiery na bezpieczniejsze czasy. Niektóre produkcje jednak, zamiast w kinach, debiutują w serwisach streamingowych. Tak było chociażby w przypadku polskiego horroru – W lesie dziś nie zaśnie nikt.

Guns Akimbo – nowy film z Danielem Radcliffem, zamiast do kin, trafił do sieci

Na taki zabieg zdecydowali się także twórcy nowej komedii Guns Akimbo, w której w roli głównej wystąpił, znany z serii o Harrym Potterze, Daniel Radciffe. Miał on trafić do kin w marcu, później premierę przełożono na kwiecień, by ostatecznie zadebiutować w sieci na CDA Premium.

O czym jest Guns Akimbo?

Guns Akimbo – opis filmu

Wyreżyserowany przez Jasona Lei Howdena film to połączenie wybuchowego kina akcji i komedii z elementami satyry współczesnego świata. Głównym bohaterem jest Miles, nudny projektant gier komputerowych, który zostaje wciągnięty w śmiertelne show o nazwie SKIZM, oglądanym przez miliony ludzi w sieci. Musi w nim walczyć o życie swoje i byłej dziewczyny. Co ciekawe, do jego dłoni na stałe przymocowane są pistolety.

Guns Akimbo – zwiastun filmu

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: