kadr z fanowskiego remake'u „GTA San Andreas”

CJ jak prawdziwy. „GTA San Andreas” na Unreal Engine 5 w fanowskim remake’u


08 marca 2023

Podziel się newsem:

Złożona z miłośników gier ekipa TeaserPlay postanowiła przenieść krótki fragment GTA San Andreas na najnowszy silnik Unreal Engine 5.

Dla wszystkich zawiedzionych GTA: The Trilogy

Czy wy też należycie do grona osób, które czekały ze zniecierpliwieniem na remake GTA San Andreas w ramach The Trilogy, a potem… ukazało się The Trilogy? Jeśli tak, to ekipa miłośników gier TeaserPlay, postanowiła przybliżyć wam upragniony skrawek raju. Przenieśli oni bowiem krótki fragment gry na silnik najnowszej generacji Unreal Engine 5. Możemy więc zobaczyć legendarnego CJ-a w zupełnie nowej odsłonie, rodem z 2023 roku. W tym miejscu wielu osobom z pewnością zrodzi się w głowie pytanie skierowane do Rockstar Games. Czy nie można było tego zrobić w taki sposób?

Fanowski remake GTA San Andreas na Unreal Engine 5

Is this the real life? Is this just fantasy?

O możliwościach silnika Unreal Engine 5 pisaliśmy już kilkukrotnie, między innymi przy okazji fanowskiego remake’u gry Need For Speed: Underground. Prawdziwym viralem stało się natomiast przedpremierowe nagranie z jednej z misji w Call Of Duty: Modern Warfare II, której akcja toczy się w Amsterdamie. Wszystko ze względu na niesamowitą grafikę, która dzięki Unreal Engine 5 poczyniła kolejny postęp w kwestii zbliżenia świata gier do realnego. Nowe Call Of Duty było zresztą pierwszym tytułem, który wykorzystał ten silnik. Ponadto jakiś czas temu firma CD Projekt Red ogłosiła, że Unreal Engine 5 zostanie wykorzystany także w tworzeniu remake’u gry Wiedźmin z 2007 roku. Niewątpliwie będzie to silnik, na którym ukaże się także nadchodzące GTA VI, co do którego do sieci co jakiś czas trafiają kolejne przecieki i niepotwierdzone informacje.

Złożona z miłośników gier ekipa TeaserPlay postanowiła przenieść krótki fragment GTA San Andreas na najnowszy silnik Unreal Engine 5. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →